Корзина
131 отзыв
Новий кабінет з замовленнями, документами, оплатами! Тисни:Деталі

Резинові медичні вироби

Жодна процедура в поліклініці або лікарні не обходиться без виробів медичного призначення. Вони мають бути якісними, екологічними та надійними. Серед таких виробів особливе місце посідає гумова продукція: гумові грілки (тип А,Б), клейонки підкладні, гумові медичні трубки, універсальні сечоприймачі, кружки Есмарха, кровоспинні джгути та інше. Різноманітні медичні вироби з гуми сьогодні використовують при різних медичних маніпуляціях, гігієнічних процедурах при догляді за хворими. Їх перевага в еластичності і водонепроникності.

Грілка гумова Тип А призначена для місцевого зігрівання тіла, Тип Б (комбінована) - для місцевого зігрівання тіла та промивання. Призначені для багаторазового та довготривалого використання в умовах лікарських закладів та у побуті. Кухоль Есмарка являє собою резинову ємність з довгою гнучкою трубкою, що використовується для санітарно-гігієнічних цілей (промивання кишечника, тощо).

Інтернет магазин «Медмєлочі» пропонує широкий вибір гумових медичних виробів, а також інших витратних матеріалів. Окрім доступних цін Ви отримаєте професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.