Кошик
164 відгуків
Новий кабінет з замовленнями, документами, оплатами! Тисни:Деталі

Зонді

1 2 3

Зонді медичні використовуються у діагностично-лікувальних закладах з метою діагностики захворювань та терапевтичної допомоги пацієнтам. Являють собою тонкий стрижень або трубчасті тіло. Зонд вводитися в органи та порожнини для виведення надлишкової рідини з тіла, промивання порожнин.

За своїм призначенням виділяють наступні види зондів:

Аспіраційний – являє собою прозору гнучку трубку з рентгеноконтрастними смугами, застосовується для виведення рідин з легень. Часто використовується в післяопераційний період.

Для годування – призначений для ентерального годування у педіатрії.

Урологічний - використовується для короткочасної катетеризації сечового міхура для проведення необхідних маніпуляцій.

Шлунковий - призначений для шлункового зондування з лікувальною або діагностичною метою.

Назогастральний - призначений для ентерального годування, введення рідкої їжі пацієнтам з проблемами ковтання. Також може використовуватися для введення лікарських препаратів з  метою зменшення їх впливу на шлунково-кишковий тракт.

Підключичний - призначений для катетеризації підключичної вені, використовується для проведення інфузійної, трансфузійної терапії, для введення великих кількостей крові, кровозамінників та інших рідин протягом тривалого часу в стаціонарних умовах.

В інтернет-магазині «Medmelochi» уявлень великий вибір витратних матеріалів, серед яких: рукавички, шприци, голки, операційна білизна, катетери, канюлі, зонді, інтубаційні трубки, системи переливання крові та багато іншого. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.