Кошик
409 відгуків

Власний бренд Tisson Medical – якісні медичні інструменти

Власний бренд Tisson Medical – якісні медичні інструменти

Нещодавно наш мед магазин представив лінійку товарів власного бренду – Tisson Medical!  Це якісні медичні інструменти та обладнання, призначене для використання у ветеринарній медицині, за розумними цінами.

Історія бренду Tisson Medical

Трішки історії. Ідея створити лінійку товарів власного бренду виникла в процесі роботи та стала новим кроком у розвитку компанії MedMelochi. Товари власного бренду Tisson Medical – це те, що б ми хотіли порекомендувати своїм покупцям. Це перевірений нами товар, виключно високої якості.

Інструменти медичні та обладнання нашого бренду відповідають встановленим нормам та стандартам. Вони стійкі до корозії, механічного впливу та різного роду пошкоджень. Представлений асортимент чудово  зарекомендував себе серед профільних фахівців. 

Товари Tisson Medical виготовляються на виробничих потужностях, відомого на міжнародному рівні, виробника та експортера хірургічних, ортопедичних та травматологічних інструментів, з досвідом роботи у цій сфері більше 40 років. Країна знаходження виробничих потужностей – Пакистан.

Не зважаючи на те, що всі ми знаємо як важливо мати якісний інструмент, для покупців часто саме ціна відіграє ключову роль при виборі товарної позиції. Тому для нас важливо запропонувати своїм клієнтам не лише хороший інструмент, але і оптимальну ціну на нього.

Саме якість товару та його доступність завжди були ключовими критеріями формування асортименту компанії. Тому створення власного бренду стало логічним продовженням концепції нашої роботи. Tisson Medical  – це про якісний продукт за розумною ціною.

Асортимент компанії

Асортимент товарів бренду Tisson Medical є досить різноплановий. Він включає хірургічні інструменти, травматологічні інструменти, а також декілька видів медичних приладів. Ми постійно працюємо над розширенням лінійки товарів власного бренду, вивчаючи потреби своїх клієнтів.

Сьогодні серед асортименту товарів бренду Tisson Medical ви зможете знайти:

  1. Травматологічні інструменти: загиначі та вигиначі для шпиць, вигиначі для пластин, направники свердла, кісткові кусачки та кісткотримачі.
  2. Хірургічні інструменти: ножиці операційні в асортименті, пінцети хірургічні та анатомічні, затискачі медичні та ретрактори.
  3. Імпланти: шпиці різного діаметру для фіксації і стабілізації кісткових сегментів при лікуванні переломів, інтрамедулярному остеосинтезі.
  4. Лотки медичні ниркоподібні. Доступні до замовлення у 5 різних розмірах. Виготовлені з медичної сталі та призначені для багаторазового використання.
  5. Ларингоскопи: звичайні та фіброоптичні, по Macintosh та по Miller. Доступні комплектації: набори з 3 або 6 клинками. Окрім стандартних наборів, також пропонуємо комплектуючі: клинки, рукояті, лампочки для ларингоскопів.
  6. Отоскопи: операційний отоскоп, операційний отоскоп з затискачем, офтальмологічний набір, ветеринарний отоскоп.

За досить не тривалий час існування бренду на ринку українських виробників медичних інструментів, ми встигли зарекомендувати себе як вартий уваги продукт. Про це свідчать зростаючі обсяги замовлень товарних позицій та схвальні відгуки наших клієнтів.

Чому варто обрати продукцію саме Tisson Medical

Один із основних принципів нашої роботи – це найкраще співвідношення якості та ціни товарів. Купуючи продукцію бренду Tisson Medical, ви завжди отримуєте якісний товар за розумну ціну.

Ми цінуємо ваш час та прагнемо створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта. Великий асортимент товарів, персональний менеджер, система знижок для постійних клієнтів, професійна консультація та швидка доставка замовлень зроблять ваш вибір максимально простим та зручним.

Ознайомитися з усім асортиментом товарів  бренду ви можете на сайті нашого медичного інтернет магазину або ж звернувшись до менеджера за номером телефону, вказаним на сайті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner