Кошик
401 відгук

Прилади та обладнання

Кваліфікація медичного персоналу – лише половина успіху у лікуванні пацієнтів. Для точної діагностики, терапії, реанімації та реабілітації необхідне спеціальне медичне обладнання.

Медичне обладнання являє собою загальну назву технічних засобів, що застосовуються в медицині та закладах охорони здоров’я для: діагностики різноманітних захворювань, проведення лікувальних процедур та маніпуляцій, здійснення хірургічних втручань, проведення реанімаційних заходів, підтримання життєво-важливих функцій, ефективної реабілітації пацієнтів, дезінфекції та стерилізації, утилізації медичних відходів, полегшення догляду за хворими.

Чому важливо обирати якісне медичне обладнання

Медичні прилади та обладнання є невід’ємною частиною сучасної медицини. Тому дуже важливо, щоб воно було якісним, надійним та точним у своїй роботі. Тож, при виборі радимо звертати увагу на такі особливості:

 1. Функції та характеристики. Для ефективної роботи важливо вибирати медичне обладнання з необхідними для вас функціональними можливостями. Слід уважно вивчити інформацію про всі характеристики та параметри такого виробу, щоб він найкращим чином підійшов для ваших потреб. 
 2. Матеріал виготовлення. При виборі медичного приладу чи обладнання, звертайте увагу на матеріал його виготовлення, адже від цього залежить надійність та потужність виробу в роботі.
 3. Купуйте медичні вироби у перевірених та надійних компаній, які давно на ринку і мають хорошу репутацію.
 4. Можливість ретельної стерилізації та стійкість до інтенсивного використання. 
 5. Діагностичне обладнання має відповідати суворим стандартам щодо точності вимірювань. Показання такого приладу мають бути точними, з мінімальною похибкою.

Які медичні прилади є у каталозі

У каталозі магазину Medmelochi представлені різноманітні прилади та обладнання, що можуть використовуватися як у домашніх умовах так і в лікувальних закладах. Вони призначені для проведення різних досліджень та лікування, серед них:

 • ларингоскопи: звичайні та фіброоптичні, по Macintosh та по Miller, а також комплектуючі до них;
 • отоскопи: ветеринарні та операційні, з затискачами та комплектуючі до них;
 • монітори, пульсоксиметри;
 • інфузійне обладнання: інфузомати, дозатори шприцеві, одно- та двоканальні;
 • стерилізатори, сухо жари;
 • стетоскопи, фонендоскопи: неонатальні, педіатричні, терапевтичні, тип Раппопорта;
 • тонометри, термометри;
 • кисневі концентратори;
 • стоматологічне обладнання: ультразвукові мийки та скалери, портативні бормашини, наконечники та мікродвигуни.

Купити медичне обладання в магазині Medmelochi

Магазин медичного обладнання Medmelochi пропонує своїм клієнтам вироби високої якості від провідних виробників. Усі товари проходять обов’язкову перевірку на відповідність стандартам якості перед продажем. Купити медичне обладнання в магазині Medmelochi - це зручно та швидко. Клієнти можуть зробити замовлення на сайті магазину або зателефонувати до консультанта. Магазин пропонує швидку доставку по всій Україні та гарантію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner