Кошик
416 відгуків

Інфузійне обладнання

Інфузійна терапія являє собою введення медичних препаратів внутрішньовенно, переливання препаратів крові та її компонентів а також застосування парентерального харчування. Для проведення інфузійної терапії необхідне спеціальне обладнання, серед якого інфузомати та дозатори, представлені у даній категорії товарів.

Інфузомати – це пристрої, що використовуються для внутрішньовенного введення медичних препаратів, та  дозволяють відрегулювати швидкість введення необхідної дози за допомогою вбудованої спеціальної електронної системи. За допомогою інфузомату  можливе одночасне введення декількох препаратів.

Дозатор одноканальний використовується для довготривалого, рівномірного і точного управління швидкістю інфузії. Забезпечує постійну швидкість і об’єм.

Двоканальний шприцевий дозатор об’єднує в собі два автономних шприцевих дозатора, що дає можливість введення двох лікарських препаратів з індивідуальними параметрами інфузії. Забезпечує введення точної дози кожного препарату за визначений час. Регулювання кількості введення лікарських препаратів здійснюється для кожного шприца окремо.

Інтернет-магазин «Medmelochi» пропонує широкий вибір медичного обладнання та інших товарів медичного призначення. Окрім якісних товарів за доступними цінами Ви отримаєте професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner