Кошик
411 відгуків

Зонди

Зонди медичні використовуються в діагностично-лікувальних закладах з метою діагностики захворювань та терапевтичної допомоги пацієнтам. Являють собою тонкий стержень або трубчасте тіло. Зонд вводиться в органи та порожнини для виведення надлишкової рідини з тіла, промивання порожнин.

За своїм призначенням виділяють наступні види зондів:

Аспіраційний – являє собою прозору гнучку трубку з рентгеноконтрастними полосами, застосовується для виведення рідин з легень. Часто використовується в післяопераційний період.

Для годування – призначений для ентерального годування в педіатрії.

Урологічний - використовується для короткочасної катетеризації сечового міхура для проведення необхідних маніпуляцій.

Шлунковий - призначений для шлункового зондування з лікувальною або діагностичною метою.

Назогастральний - призначений для ентерального годування, введення рідкої їжі пацієнтам з проблемами ковтання. Також може використовуватися для введення лікарських препаратів з  метою зменшення їх впливу на шлунково-кишковий тракт.

Підключичний - призначений для катетеризації підключичної вени, використовується для проведення інфузійної, трансфузійної терапії, для введення великих кількостей крові, кровозамінників та інших рідин протягом тривалого часу в стаціонарних умовах.

В інтернет-магазині «Medmelochi» представлений великий вибір витратних матеріалів, серед яких: рукавички, шприци, голки, операційна білизна, катетери, канюлі, зонди, інтубаційні трубки, системи переливання крові та багато іншого. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner