Кошик
409 відгуків

Внутрішньовенні канюлі, катетери

Внутрішньовенні канюлі та катетери використовуються для проведення тривалої та активної інфузійної терапії та дозволяють уникнути багаторазових проколів вени. Найчастіше застосовуються при хірургічних втручаннях, онкологічних захворюваннях. Внутрішньовенний катетер може ставитися на руку, шию та голову на строк до 3 діб (до 72 годин). Для вибору необхідних внутрішньовенних катетерів і канюль слід оцінити доступність  і стан вен конкретного пацієнта, врахувати його потреби, план лікування, швидкість передбачуваної  інфузії і тривалість майбутньої катетеризації.

Катетери відрізняються за матеріалом виготовлення (Teflon, PUR, або PTFE). 

Тефлон (Teflon)  має низький коефіцієнт поверхневого тертя, за рахунок чого забезпечується швидка безболісна пункція. Рекомендовані для нетривалої катетеризації (24-48 годин). Часто використовуються в умовах надання швидкої медичної допомоги.

Поліуретан (PUR) – більш м’який та термопластичний матеріал, призначений для більш складних вен та тривалої катетеризації (48-72 години).

Політетрафторетилен (PTFE) має низький коефіцієнт поверхневого тертя, що поєднується з більш кращою гнучкістю  канюлі. Рекомендовані терміни знаходження канюлі у вені: 48 —72 години.      

Катетер може мати додатковий ін’єкційний порт для болюсного введення медикаментів та промивання катетера, що забезпечує можливість введення ліків в процесі інфузії.

Розмір внутрішньовенних катеторів визначається в спеціальних одиницях – G (гейдж). Відповідно до розмірів катетери мають кольорове маркування, яке є єдиним для усіх виробників. Для кожного розміру катетерів існує своя сфера застосування.  Препарати крові (еритроцитарна маса) рекомендовано переливати через катетери від 18G  (зеленого кольору) і товще  17G,16G,14G. Через тонші розміри інфузія препаратів крові  неможлива.

Інтернет магазин «Медмєлочі» пропонує широкий вибір внутрішньовенних канюль та катетерів, а також інших витратних матеріалів. Окрім доступних цін Ви отримаєте професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner