Кошик
411 відгуків

Травматологічні інструменти

Сьогодні в медичній практиці використовується безліч інструментів, кожен з яких має свою власну функцію та застосування. Залежно від сфери використання усіх їх можна поділити на відповідні групи, наприклад: загальнохірургічні, офтальмологічні, гінекологічні, травматологічні і таке інше. То що ж відносять до категорії травматологічних та у яких випадках їх використовують?

Які травматологічні інструменти можна купити у МедМелочі

Травматологічними називають інструменти, що використовуються лікарями-травматологами для діагностики та лікування травм кісток, суглобів та м’язів. Вони мають відповідати наступним вимогам:

  • надійність та стійкість до механічних пошкоджень;
  • відповідність встановленим нормам та стандартам;
  • стійкість до корозії та хімічного впливу.

В інтернет-магазині Medmelochi представлений широкий вибір інструментів для травматології серед яких:

  • - викрутки, рукояті, мітчики;
  • - кусачки для шпиць, кісткові кусачки, вигиначі;
  • - направники, провідники;
  • - свердла, пилки, зенкер;
  • - елеватори;
  • - остеотомии.

Реалізація травматологічних інструментів є одним із основних напрямків діяльності нашої компанії. Більшість представлених позицій – це безпосередній імпорт компанії та продукція власного бренду – Tisson Medical!  

Травматологічні інструменти Tisson Medical – це якісний товар за доступними цінами, призначений для використання у ветеринарній практиці. Місце знаходження виробничих потужностей – Пакистан.

Переваги купівлі інструментів у нас

Усі інструменти травматологічні, що ми пропонуємо своїм клієнтам, мають відмінну якість. Адже використання якісного та правильного інструментарію є запорукою успішного лікування та попередження ускладнень.

Наш магазин МедМелочі має гнучку цінову політику. Запропонуємо своїм постійним клієнтам спеціальний прайс з конкурентними цінами, індивідуальну систему знижок та постійні акції.

Окрім товарів із даної категорії на сайті ви знайдете широкий асортимент товарів, серед яких: хірургічні інструменти, шовні матеріали, медичні витратні матеріали, операційна білизна, медичні меблі, лабораторні товари, медичні вимірювальні прилади та обладнання. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту товарних позицій для того, щоб наші клієнти мали змогу купити усе необхідне в одному місці.

Гарантуємо швидку доставку у будь-який куточок України та професійну допомогу наших менеджерів при виборі товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner