Кошик
409 відгуків

Про нас

Ми – молода українська компанія, що динамічно розвивається. Займаємося імпортом та реалізацією шовного матеріалу, хірургічних інструментів, медичних витратних матеріалів, а також медичного та ветеринарного обладнання з 2017 року. За цей період роботи ми стали надійною та згуртованою командою, готовою виконувати свої завдання якісно і в строк.

Наша мета – надання якісних послуг з реалізації товарів для медицини та ветеринарії. Ми цінуємо ваш час та прагнемо створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта. Великий асортимент товарів перевіреної якості за розумною ціною, персональний менеджер, професійна консультація та швидка доставка замовлень зроблять ваш вибір максимально простим та зручним.

Ключовим моментом стратегії розвитку нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта та пріоритет довгострокових  партнерських взаємовідносин.

Запорукою успіху будь-якого підприємства є колектив. Компанія Medmelochi – це команда професіоналів, які володіють не лише теоретичними, але і практичними знаннями. Менеджери нашого медичного магазину мають досвід роботи у  медицині, ветеринарії та косметології та зможуть надати професійну консультацію  при виборі товару. Сьогодні у нашій компанії працює 12 спеціалістів, кожен з  яких вносить свій персональний вклад у розвиток компанії.

Якісні медичні інструменти, розхідні матеріали та обладнання

Асортимент товарів компанії представлений на сайті нашого інтернет-магазину https://medmelochi.com.ua та складає 1500+ найменувань, більшість з яких завжди у наявності. Усі товари мають детальний опис, фото та актуальну ціну. Серед усіх представлених позицій є товари з  внутрішнього ринку, власний імпорт компанії, що складає близько 30% всього асортименту, та лінійка інструментів власного бренду – Tisson Medical!  

Деякі товари поставляються лише «на замовлення». Це, як правило, меблі для медичних закладів та обладнання. Можлива поставка необхідного вам  медичного обладнання та виробів медичного призначення, навіть якщо його немає серед асортименту наших товарів, за попереднім індивідуальним замовленням.

Особливу нішу серед усіх товарів, що реалізуються компанією, займають шовні матеріали. Представлений асортимент чудово  зарекомендував себе серед профільних фахівців. Сучасні, надійні виробники шовного матеріалу – прямі постачальники нашого інтернет-магазину, тому наша продукція має високу якість та оптимальну вартість.

Ще одним із пріоритетних напрямків діяльності є реалізація хірургічних та травматологічних інструментів. Нещодавно наш мед магазин представив лінійку інструментів власного бренду – Tisson Medical!  Це якісний інструмент за розумними цінами, призначений для використання у ветеринарній практиці. Країна знаходження виробничих потужностей – Пакистан. Сьогодні ми працюємо над розширенням асортименту товарів власного бренду а також успішно імпортуємо та реалізуємо інструменти інших брендів. Різноманітні медичні інструменти купити можна з швидкою доставкою по Україні, включаючи і  травматологічні  інструменти.

Хто є нашими клієнтами

Серед наших постійних клієнтів: лікарні, лабораторії, ветеринарні кабінети. Основну частину замовлень складає закупівля саме витратних матеріалів, необхідних для функціонування таких медичних закладів. Саме тому завжди у наявності велика кількість товарів, необхідних для щоденного використання у медичній та ветеринарній практиці. Все для лікарні придбати у нашому магазині можна всього у декілька кліків, зручний каталог вам у цьому допоможе.

Одним із пріоритетів роботи компанії Medmelochi є розширення мережі дилерів та партнерів на території України. Ми готові до довгострокової та плідної співпраці з вами на взаємовигідних умовах.

Працюючи з нами ви отримаєте:

 • Індивідуальну цінову політику, що дозволить отримувати стабільний прибуток від реалізації нашої продукції. Пропонуємо спеціальний прайс для дилерів, конкурентні ціни, систему знижок та акцій.
 • Широкий асортимент продукції. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту товарів нашого інтернет-магазину якісною продукцією. Близько 30% від усіх товарів складає власний імпорт компанії.
 • Можливість отримання товару «під реалізацію». Такий вид роздрібної торгівлі дозволить вам поповнювати свій асортимент, реалізовувати товар і отримувати прибуток навіть без наявності власних засобів.
 • Можливість співпраці по схемі дропшиппінгу.
 • Професійну консультацію. Менеджери нашого інтернет-магазину мають досвід роботи у медицині, ветеринарії і косметології та зможуть надати професійну консультацію у разі виникнення будь-яких питань.
 • Інформаційну підтримку. На сайті нашої компанії ви знайдете усю необхідну та актуальну інформацію про товар.
 • Швидку доставку товарів. Налагоджена робота, кваліфікований персонал, наявність власного транспорту дозволяють вчасно доставляти продукцію покупцю.

Переваги купівлі товарів в мед магазині MedMelochi

 1. Широкий асортимент якісних товарів.
 2. Кваліфіковані співробітники.
 3. Система знижок для постійних клієнтів.
 4. Персональний менеджер.
 5. Індивідуальний підхід.
 6. Власний імпорт.
 7. Швидка доставка товарів.

Інформація про компанію

Назва:
Інтернет-магазин Medmelochi.com.ua
Тип компанії:
Торгова компанія

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2016
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Стоматологічні кабінети, ветеринарні клініки, медичні заклади

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner