Кошик
402 відгуків

Ларингоскопи

Ларингоскоп – медичний прилад, що призначений для обстеження гортані. Дозволяє безболісно та безпечно провести огляд для виявлення запалених тканин, чужорідних тіл чи травм. В екстренних випадках або перед оперативним втручанням застосовується для інтубації трахеї. Часто використовується і в ветеринарній медицині.

Види та конструктивні особливості ларингоскопів

Конструктивно інструмент складається з ручки та знімного клинка. Як правило, ларингоскопи постачаються в наборі, який включає рукоятку та декілька змінних клинків різного розміру. Зі звичайними (класичними/ламповими) ларингоскопами в комплекті можуть міститися і додаткові лампочки. Одна рукоятка підходить для клинків різних розмірів та типів.

Прилади виготовляють із високоякісної медичної сталі, яка є безпечною при контакті зі шкірою та слизовою оболонкою пацієнта. Ларингоскоп з набором клинків постачається у жорсткому футлярі, зручному для їх транспортування та подальшого зберігання.

За видом клинків виділяють наступні види приладів:

  • по Macintosh: клинки мають вигнуту форму;
  • по Miller: з клинками прямого типу;
  • типу Flex: клинки з гнучким наконечником.

За типом оптики прилади бувають:

  • звичайними (їх ще називають лампові, класичні);
  • фіброоптичними;
  • з інтергованою фіброоптикою.

У звичайних ларингоскопах як джерело світла використовуються вакуумні лампи. Вони фіксуються на кінці інструменту, та забезпечують пряме освітлення. Такі прилади є найбільш бюджетними варіантами, проте не найзручнішими. У фіброоптичних ларингоскопах  джерело світла міститься у рукоятці, та завдяки фіброоптичному світловоду передається на інтубаційну частину клинка. Оптика в такому приладі являє собою окремий елемент. Ціна на ларингоскоп фіброоптичний дещо вища у порівнянні зі звичайною моделлю. Моделі з інтегрованою фіброоптикою відрізняються тим, що оптика вбудована у тіло виробу. Ці прилади вважаються найменш травматичними, та і ціна у них відповідно вища.

Також ларингоскопи можна класифікувати за можливістю повторного використання клинка на одноразові та багаторазові. Одноразовий клинок виготовляють з пластику. Його використання є доцільним при наданні невідкладної медичної допомоги, коли відсутня можливість простерилізувати інструмент. Багаторазовий клинок виготовляють з медичної сталі та застосовують в клінічних умовах, де є можливість їх належної стерилізації.

Чому ларингоскоп купити вигідно в MedMelochi

Інтернет-магазин «Medmelochi» пропонує широкий вибір високоякісного медичного обладнання та шовних, хірургічних, витратних матеріалів, призначених для використання у лікувальній практиці та ветеринарній медицині. Ларингоскоп купити ви зможете зробивши замовлення на сайті магазину МедМелочі. Також завжди у наявності комплектуючі до приладів: рукоятки, змінні клинки ларингоскопа та лампочки. Окрім якісних товарів за доступними цінами, гарантуємо професійну консультацію наших менеджерів та швидку доставку замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner