Кошик
411 відгуків

Центрифуги

Проведення лабораторних досліджень в сучасних умовах передбачає використання спеціального обладнання. До нього належать і лабораторні центрифуги, які є невід’ємною складовою частиною кожної лабораторії і не лише. Адже окрім медичної сфери, де основним завданням центрифуги є підготовка зразків для подальших досліджень, прилад також використовують у харчовій, нафтопереробній галузях, а також у сфері надання б’юті послуг.

Центрифуга лабораторна: призначення і особливості

Центрифуга лабораторна використовується для розділення сумішей речовин на їх складові частини з різною щільністю. Наприклад, виділення клітин з біологічних зразків, очищення пробірок з кров'ю від плазми тощо.

Принцип дії приладу полягає у створенні відцентрової сили, що змушує частки рухатися радіально відносно осі обертання. Частинки з більш високою щільністю переміщуються швидше та осідають ближче до осі обертання. Центрифуги можуть працювати на різних швидкостях та створювати різні рівні гравітації, що дозволяє проводити поділ різних типів зразків.

Конструктивно центрифуга лабораторна складається з кількох основних частин:

  1. Ротор та електродвигун. Завдяки їм відбувається обертання камери та її вмісту.
  2. Корпус. Захищає прилад, виконаний з міцного металу.
  3. Камера всередині, виготовлена з матеріалів, що не реагують із біопробами.
  4. Панель управління. Сьогодні це зручний сенсорний екран.

Види лабораторних центрифуг

Серед обладнання для лабораторій центрифуги займають досить значну нішу. Вони можуть мати різні характеристики, додаткові функції, що здатні задовольнити різноманітні потреби спеціалістів.

За функціональними можливостями центрифуги поділяють на:

  1. Стандартні. Прилади з швидкістю обертання від 5 000 до 10 000 об/хв, що використовуються для підготовки зразків біологічної рідини для аналізів.
  2. Мікроцентрифуги. Призначені для роботи з невеликими об’ємами рідин. Такі прилади досить компактні, сумісні з капілярними пробірками та пробірками типу Еппендорф. Швидкість їх обертання може бути більшою ніж 10 000 об/хв.
  3. Ультрацентрифуги. Високошвидкісні прилади, швидкість обертання яких варіює у межах 50 000 – 100 000 об/хв. Їх використовуються у спеціалізованих лабораторіях для наукових досліджень та поглибленого вивчення біологічних зразків.
  4. Ручні. Швидкість обертання приладу – 3 000 об/хв., приводиться в дію людиною за допомогою руків’я.

Також центрифуги відрізняються за типом роторів на:

  • з фіксованим ротором;
  • зі змінним ротором.

Купити лабораторну центрифугу в MedMelochi

Медичні центрифуги купити можна в інтернет-магазині MedMelochi. До замовлення також доступний широкий асортимент лабораторних товарів та обладнання, серед якого: вакуумні пробірки, джгути, скарифікатори, лабораторних посуд, мікроскопи та центрифуга лабораторна. Ціна та якість товару  - те, на що перш за все звертають увагу при виборі товару. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише перевірений товар відмінної якості за доступною ціною, швидку доставку та кваліфіковану допомогу у виборі потрібних товарів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner