Кошик
415 відгуків

Рукавички

Одноразові рукавички – витратні матеріали, які використовуються не лише в медицині, але і в інших сферах, де важливе значення має дотримання чистоти. Так, медичні рукавички використовують в косметології, ветеринарії, стоматології, фармацевтиці, харчовій промисловості.

Рукавички повинні відповідати сучасним стандартам якості та наступним вимогам:

  • забезпечення захисту рук спеціаліста та шкіри пацієнта від потрапляння хвороботворних бактерій та забруднення;
  • комфорт спеціаліста під час роботи;
  • щільна фіксація на руці;
  • міцність та еластичність;
  • легкість одягання та зняття.

За своїм призначенням виділяють наступні види рукавичок:      

Оглядові – використовуються під час діагностичних процедур, профілактичних оглядів та маніпуляцій в умовах медичних закладів. Такі рукавички виготовляються з різноманітних матеріалів, мають декілька розмірів та стандартну довжину. Часто застосовуються не лише в медицині, а й у побуті, та для попередження поширення інфекційних захворювань.

Хірургічні – використовуються при проведенні хірургічних втручань в стерильних умовах. Такі рукавички мають анатомічну форму (діляться на праву та ліву), подовжену манжету, мажуть мати текстуровану поверхню.

З великою міцністю на розрив – використовуються при високому ризику зараження та інфікування, при роботі з біологічними рідинами та реагентами (на станціях переливання крові, в лабораторіях).

За матеріалом виготовлення виділяють медичні рукавички чотирьох видів:

Латексні  - класичні та найпопулярніші рукавички, що виготовляються з натурального каучуку. Матеріал міцний та гнучкий. Рукавички зручні у використанні, забезпечують високу тактильну чутливість, використовуються в різноманітних галузях медицини.

Нітрилові – виготовлені з синтетичного матеріалу, який не викликає алергічних реакцій. Рукавички, виготовлені з нітрилу, тонші ніж латексні, в той же час стійкі до стирання та розривів. Часто використовуються хірургами, стоматологами та працівниками косметологічних кабінетів. Додатковою перевагою є висока стійкість до проколу.

Вінілові – виготовлені з полівінілхлориду, дуже міцні рукавички, використовуються для захисту шкіри від потрапляння агресивних речовин. Застосовують під час оглядів, проведення процедур та дослідження матеріалів.

Поліетиленові – менш поширені у медицині, використовуються для підтримання чистоти в приміщеннях, запобігання контакту рук з забрудненими поверхнями та хімічними речовинами.

Рукавички медичні бувають стерильними та нестерильними. Якщо на упаковці зазначено, що виріб стерильний, це означає, що на них відсутні бактерії та мікроорганізми. В медичній практиці, як правило використовують саме цей вид рукавичок. Нестерильні рукавички використовуються при нескладних процедурах, оглядах, в косметологічних кабінетах.

Рукавички також поділяються на опудрені та без пудри. Пудра запобігає злипанню стінок виробу. Опудрені рукавички зручно та легко одягаються, проте пудра є сильним абсорбентом, який притягує та утримує мікроорганізми. Такі рукавички не підходять для використання протягом тривалого часу, але користуються популярністю при проведенні короткострокових маніпуляцій.

Інтернет магазин «Медмєлочі» пропонує широкий вибір медичних однаразових рукавичок, а також інших витратних матеріалів. Окрім доступних цін Ви отримаєте професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner