Кошик
401 відгук

Хірургічні інструменти

Що потрібно для успішної операції? Звісно ж, майстерність фахівця та представлені в нашому інтернет-магазині медичні хірургічні інструменти, купити які можна онлайн за доступною ціною. Ми постійно працюємо над поповненням та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією як світових виробників так і лінійки товарів власного бренду – Tisson Medical.

Класифікація та застосування медичного інструментарію для хірургії

Виходячи з виконуваних функцій, виділяють:

 1. Загальнохірургічний основний набір інструментів - застосовується в різних ситуаціях, є багатофункціональним, і  підрозділяється на чотири основні групи для:
 • роз'єднання тканин;
 • зупинки кровотечі;
 • з'єднання тканин;
 • допоміжні хірургічні інструменти.
 1. Спеціальні  інструменти - використовуються для конкретної лікарської маніпуляції .

Застосування хірургічних інструментів для первинної обробки рани, ріжучих для операцій, видалення або ж лікування зубів (у стоматології), ендодонтії та інших проводитися готовими наборами хірургічних інструментів.

За конструктивними особливостями хірургічні інструменти поділяють на:

1) монолітні – це найпростіші інструменти, що складаються з однієї деталі (зонд, гачок);

2) замкові - складаються з двох половинок та з’єднуються замком (щипці, ножиці і таке ін.);

3) кремальєрні - крім замка мають ще й кремальєру - пристосування, що дозволяє утримувати робочу частину у необхідному, заданому положенні. Як правило, кремальєра на одній половині інструменту має зуб, а на іншій – рейку з кількома зубцями та впадинами, по якій рухається основний зуб, гарантуючи поступове необхідне стискання.

На що звертати увагу при виборі хірургічних інструментів?

При виборі хірургічних інструментів, головним критерієм є їх якість та надійність. Саме тому наш інтернет магазин імпортує та реалізує товари лише тих виробників, які пройшли сертифікацію та мають усі відповідні документи.

Окрім цього, при виборі хірургічного інструменту слід звернути увагу на наступні вимоги:

 1. Простота конструкції.
 2. Легкість та ергономічність. Інструмент не повинен втомлювати руку хірурга та бути з нею наче одне ціле.
 3. Міцність та стійкість до хімічних і механічних впливів під час очищення та стерилізації.
 4. Інструмент повинен мати гладеньку та рівну поверхню.
 5. Матовість поверхні, що попереджує відблиски випромінювання яскравих джерел світла, та сприяє зменшенню стомленості очей хірурга при тривалих операціях.
 6. Збереження своїх експлуатаційних властивостей протягом тривалого часу.

Завдяки безпосередній співпраці з виробниками медичних інструментів, ми можемо запропонувати вам відмінний товар за доступною ціною. Окрім цього для своїх постійних клієнтів  – клінік та ветеринарних кабінетів, маємо окремий партнерський прайс та пропонуємо гнучку систему знижок та бонусів.

Чому купити медичний інструментарій для хірургії потрібно саме у нас?

 • Ми реалізуємо тільки те, в чому впевнені самі. Усі вироби високої якості, зручні, практичні та довговічні. Крім того, у нашому каталозі є відмінний шовний матеріал в асортименті, а також усі необхідні витратні матеріали, необхідні при проведенні хірургічних втручань.
 • Кожна позиція інструментів в інтернет-магазині має картинки або фото, де чітко видно якість і комплектацію, а також детальний опис, що допомагає вам зробити правильний вибір.
 • Ми пропонуємо високоякісну продукцію за оптимальною ціною.
 • Організуємо оперативну доставку купленого за попереднім замовленням.

Вузькоспеціалізовані (для ортопедії та стоматології, ветеринарії та ін. напрямків медичної діяльності) і загальні хірургічні інструменти перевірені фахівцями на практиці, допоможуть зберегти здоров'я і життя пацієнтів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner