Корзина
145 отзывов
Новий кабінет з замовленнями, документами, оплатами! Тисни:Деталі

Хірургічні інструменти

1 2 ... 9

Що потрібно для успішної операції? Звісно ж, майстерність фахівця та представлені в нашому інтернет-магазині медичні хірургічні інструменти, купити які можна онлайн за доступною ціною. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією, в тому числі, виробництва Пакистану та інших країн.

Класифікація та застосування медичного інструментарію для хірургії

Виходячи з виконуваних функцій, виділяють:

1. Загальнохірургічний основний набір інструментів - застосовується в різних ситуаціях, є багатофункціональним, і  підрозділяється на чотири основні групи для:

- роз'єднання тканин;

- зупинки кровотечі;

- з'єднання тканин;

-  допоміжні хірургічні інструменти.

2. Спеціальні  інструменти- використовуються для конкретної лікарської маніпуляції .

Застосування хірургічних інструментів для первинної обробки рани, ріжучих для операцій, видалення або ж лікування зубів (у стоматології), ендодонтії та інших проводитися готовими наборами.

Життєво важливий такий критерій, як якість і надійність, тому виробники кращого хірургічного інструменту,що  імпортується нашим інтернет- магазином за прямими контрактами, мають всі необхідні гарантійні документи і сертифікацію.

Купити в інтернет-магазині медичний інструментарій для хірургії  онлайн

• Вироби високої якості зручні, практичні та довговічні, тому ми реалізуємо тільки те, в чому впевнені самі. Крім того, у нашому каталозі є відмінний шовний матеріал в асортименті.

• Назва хірургічних медичних  інструментів в інтернет-магазині розміщена з картинками і фото, де чітко видно їх якість і комплектацію, вони перевірені і схвалені на практиці в хірургії різної спеціалізації.

• Ми пропонуємо високоякісну продукцію за оптимальною ціною.

• Організуємо оперативну доставку купленого за попереднім замовленням.

Вузькоспеціалізовані (для ортопедії та стоматології, ветеринарії та ін. напрямків медичної діяльності) і загальні хірургічні інструменти представлені за розумною вартістю, перевірені фахівцями на практиці, допоможуть зберегти здоров'я і життя пацієнтів!