Кошик
402 відгуків

Офтальмологічні інструменти

Незважаючи на те, що сучасна офтальмологія здебільшого передбачає використання лазерного обладнання, медикам все ж потрібні й інші пристосування для проведення оглядів, діагностики та лікування патологій. Офтальмологічний інструментарій відрізняється невеликими розмірами, витонченістю та легкістю. Тож, розповімо, які саме пристосування, необхідні офтальмологам, ви зможете знайти у каталозі інтернет-магазину MedMelochi.

Офтальмологічні інструменти: каталог MedMelochi

Усі інструменти офтальмолога прийнято ділити на дві групи:

  • загальні - використовують при огляді пацієнта;
  • спеціальні – застосовують при проведенні оперативних втручань.

Також за призначенням офтальмологічні інструменти поділяють на: різальні, затискальні, розширювальні та відтискувальні.

В онлайн каталозі інтернет–магазину MedMelochi представлені: очні скальпелі, повікопідйомники, пінцети та розширювачі сльозних каналів. 

Очний скальпель відноситься до групи різальних та використовується для розсічення кон’юнктиви, м’язів та інших м’яких тканин, судин під час проведення очних операцій. Це компактний високоефективний інструмент, який полегшує роботу хірурга.

Пінцети застосовують для перетискання судин, захоплення та утримання райдужної оболонки. Вони бувають: хірургічні, анатомічні, прямі, фіксаційні, вікончасті та ін.

Повікопідйомник призначений для підйому та розмикання повік. Інструмент зручний для вивороту повіки, відтиснення їх при огляді очного яблука. При правильному використанні ризик травмувати очне яблуко мінімальний.

Де вигідно купити офтальмологічні інструменти

До придбання інструментів для офтальмології потрібно підходити особливо відповідально. Вони обов’язково повинні бути виготовлені з матеріалів високої якості, мати гладеньку поверхню без сколів, дефектів чи щербин.

Чому купувати вигідно саме у нас? Інструменти для офтальмології з нашого каталогу мають відмінну якість, відрізняються надійною конструкцією, мають тривалий термін експлуатації, зручні у застосуванні, відповідають усім стандартам та вимогам до такого виду обладнання. Усі представлені інструменти призначені для багаторазового використання, придатні для стерилізації в автоклаві.

Окрім очних інструментів ми пропонуємо великий асортимент товарів, що включає хірургічні інструменти для різних галузей медицини, витратні матеріали, необхідні під час проведення оперативний втручань, шовні матеріали, антисептики, дезрозчини та багато іншого.

Офтальмологічні інструменти купити у нашому інтернет-магазині дуже просто. Оформити замовлення ви можете на сайті, обравши потрібний товар та додавши його у корзину, або у телефонному режимі, зателефонувавши на номером телефону, зазначеним на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner