Кошик
402 відгуків

Все для забору крові

Під час лікувально-діагностичного процесу, для проведення значної частини лабораторних аналізів, прово­диться забір капілярної та венозної крові. Це один з найбільш інформативних видів лабора­торної діагностики, адже за його результатами, лікар отримує важливу інформацію про стан здоров'я пацієнта, може діагностувати захворювання чи ризики його розвитку, контролювати ефективність лікування.

Асортимент товарів для забору крові

Проведення забору крові для аналізу потребує використання спеціальних медичних виробів. Які ж саме ці вироби та яке їх призначення, розглянемо більш детально.

Забір капілярної крові проводиться одноразовим інструментом - медичним скарифікатором.  Кожен скарифікатор поміщений в індивідуальну стерильну упаковку. Після розкриття і вилучення виробу, робиться прокол шкіри пацієнта. Скарифікатори мають бічні обмежувачі, які фіксують глибину проколу. При правильному підборі розміру леза розмір проколу мінімальний. При цьому забезпечується оптимальна кількість розрізаних капілярів за один прокол.

Традиційно забір венозної крові проводиться шприцом, але такий спосіб має свої мінуси (високий ризик зараження інфекціями, що передаються через кров, болючість процедури, ризик утворення гематом на місці проколу, при переливання крові в пробірку може втрачатись стерильність та зниження якості зразка крові). Тому, останнім часом для взяття проб все частіше надається пере­вага використанню вакуум-вмісних систем. Цей спосіб має ряд переваг, основною з яких є взяття проби безпо­середньо у закриті пробірки для забору крові, що запобігає будь-якому контакту з кров'ю пацієнта.

До переваг використання вакуум-вмісних систем також слід віднести:

  • максимальна безпечність для медичних працівни­ків у зв'язку з відсутністю прямого контакту з кров'ю пацієнта на всіх етапах проведення забору;
  • взяття зразків по одно­типній методиці, точне співвідношення об'єму крові і кількості реагенту;
  • зручність і простота процедури (час взяття проби в одну пробірку становить всього лише 5-10 секунд, можливість швидкого використання двох і більше пробірок для різних аналізів без повторного введення голки);
  • забір для аналізу відбувається з мінімальними непри­ємними відчуттями;
  • скорочення кількості лабораторних помилок і повторних аналізів, які доводиться проводити через неякісний забір крові, її підготовку, транспортування і зберігання.

При заборі венозної крові також використовують спеціальний джгут венозний - це гумова або тканинна стрічка для стискання певної ділянки тіла пацієнта та полегшення доступу до вени для забору проби.

У випадку, коли потрібно взяти декілька проб за одну процедуру венопункції, використовується двохстороння стерильна голка для взяття крові. Одна частина голки вводиться у вену пацієнта, іншою проколюють гумовий сегмент пробки пробірки. Таким чином вдається взяти необхідну кількість проб, змінюючи лише пробірки.

Обладнання та допоміжні матеріали, що використовуються під час взяття проб, мають бути простерилізовані або використовуватись одноразово. Весь процес має здійснюватися в одноразових рукавичках. Рукавички слід змінювати, починаючи роботу з кожним черговим пацієнтом, а також у разі їх пошкодження чи забруднення.

Купити системи забору крові в MedMelochi

Усі, перелічені вище, медичні вироби необхідні для безпечного та ефективного забору крові для лабораторних досліджень та медичних процедур. При купівлі таких товарів, важливо враховувати їх якість, безпеку та відповідність медичним стандартам.

У нас ви можете придбати: скарифікатори, джгути, пробірки, системи для забору крові за доступними цінами, та отримати професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner