Кошик
409 відгуків

Голки для вакуумного забору

Використання вакуумних систем дозволяє швидко та практично безболісно отримати необхідну кількість крові для подальшого дослідження чи лікування пацієнта. Такі системи містять три основні компоненти: голки двохсторонні для взяття крові, вакуумні пробірки з різним середовищем або без нього, тримачі голок та пробірок.

Голки двосторонні: призначення

Одноразові двосторонні голки застосовують для багаторазового забору крові разом зі згаданими елементами вакуумних систем. Забір крові відбувається одразу з вени пацієнта у вакуумну пробірку. Одна голка використовується для взяття зразків крові у декілька пробірок, при цьому одна сторона голки залишається у вені, змінюються лише пробірки.

З однієї сторони голка має косий зріз з лазерною заточкою та спеціальним покриттям, що зменшує больові відчуття при венопункції. Цією стороною її вводять у вену пацієнта. Інша сторона виробу закрита гумовим клапаном, що забезпечує герметичність систем при заміні пробірок, попереджає зворотній відтік крові та мінімізує ризики випадкового травмування під час збирання системи.

Двосторонні голки виготовляють з якісної нержавіючої сталі. Вони є стерильними та призначеними для одноразового використання. Кожен виріб має різьбу для кріплення до тримача та захисний футляр.

Такі вироби  можуть мати різну довжину та товщину. Для зручної ідентифікації розмірів, як і у випадку з вакуумними пробірками, використовується система кольорового кодування. У відповідний колір забарвлюється футляр виробу. Так, чорним кольором маркують голки діаметром 0,7 мм, зеленим – 0,8 мм, жовтим – 0,9 мм та рожевим – 1,2 мм. На футлярі обов’язково міститься етикетки з усією інформацією про медичний виріб.

Використання двосторонніх голок має безліч переваг:

  • максимальна герметичність;
  • відсутність контакту з навколишнім середовищем;
  • можливість взяття кількох проб крові за одну венопункцію;
  • без зворотнього відтоку крові.

Голка метелик: застосування

Голка-метелик - це спеціальна двостороння голка для взяття крові у пацієнтів з важкодоступними венами, поганим відтоком крові та у дітей. Також може використовуватися для короткочасного (до двох годин) введення ліків після взяття біологічного матеріалу. Використання такого типу двосторонніх голок є найбільш актуальним у педіатрії, ветеринарії (особливо для невеликих тварин), в реанімаціях та лабораторіях, при проведенні плазмоліфтингу. 

Голка-метелик має спеціальну  лазерну заточку, що мінімально травмує тканини. Одна частина голки вводиться у вену пацієнта, інша (з резиновим клапаном)  - призначена для проколу резинової частини пробки вакуумної пробірки. Наявність клапану забезпечує герметичність системи при зміні пробірок. Крильця допомагають  легко та надійно зафіксувати голку. Виріб стерильний, призначений для одноразового використання, має індивідуальне пакування.

Головною особливістю голки-метелика є наявність дуже тонкої та короткої голки, що дозволяє точно ввести її у вену без надмірного пошкодження тканин. Також вона має гнучку, прозору трубку, що дозволяє контролювати сам  процес забору крові. Використовується разом з вакуумними пробірками. Під час однієї венопункції можна взяти декілька зразків крові, змінюючи лише пробірки, та ввести необхідні лікарські препарати.

Голки-метелики доступні у різних розмірах, що дозволяє підібрати оптимальний розмір для кожного пацієнта. Мають систему колірного кодування для спрощення ідентифікації цих виробів медичним персоналом.

Купити оптом голки для взяття крові

Купити оптом та в роздріб двосторонні голки для забору крові можна у інтернет-магазині Medmelochi. Пропонуємо  лише якісні товари та вигідні умови співпраці для постійних клієнтів: спеціальні ціни, акції та знижки. Гарантуємо швидку доставку у будь який населений пункт України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner