Кошик
402 відгуків

Пробірки

Вакуумна система для забору крові – найкраще рішення для швидкого та безпечного взяття крові із вени. Вакуумні пробірки прозорі, виготовлені із пластику. Наявність вакууму дозволяє легко набрати необхідний об’єм крові. Пробірки для забору крові наповнюються необхідним реагентом, за яким в міжнародному маркуванню вакуумних систем закріплений колір пластикового корпусу кришки. Використовуються для біохімічних, імунохімічних і серологічних досліджень.

Вакуумні пробірки для забору крові: види по кольорах

Вакуумні пробірки для забору крові відрізняються за кольорами. Кожен колір позначає вид наповнювача, якій міститься у пробірці, та особливості її використання. Таке маркування ввели для того, щоб медичні працівники розуміли призначення пробірки просто глянувши на неї. Завдяки колірній системі вакуумних систем мінімізується кількість помилок при заборі матеріалу та проведенні досліджень.

Червона – містить активатор згортання крові.  Біоматеріал – сироватка крові. Активатор скорочує час згортання, не впливаючи на результати дослідження.

Жовта – з активатором згортання та розділюючим гелем, що знаходиться на дні. При центрифугуванні формується бар’єр, який розділяє сироватку та формені елементи крові. Завдяки цьому отримують більший об’єм сироватки, порівнюючи із застосуванням звичайних ємностей.

Сіра – використовується для отримання вмісту глюкози в плазмі. Зразки зберігаються тривалий час завдяки коагулянту і стабілізатору глюкози. Початковий стан біоматеріалу не змінюється.

Голуба – даний вид пробірок використовується для аналізу коагуляції. Ємність містить розчин цитрату натрію.

Фіолетова – вакуумна пробірка для забору крові, що використовується при проведенні гематологічних досліджень. ЕДТА блокує згортання та зв’язування іонів кальцію. В результаті концентрація клітинних і внутрішньоклітинних компонентів крові зберігається.

Рожева – призначена для визначення групи крові і проведення перехресної проби для переливання. Випускається з наповнювачем і без нього.

Чорна  - містить розчин цитрату натрію, призначена для дослідження швидкості осідання еритроцитів.

Вигідна покупка пробірок в Medmelochi

Асортимент інтернет магазину Medmelochi включає широкий вибір товарів медичного призначення. Це витратні та шовні матеріали, обладнання, хірургічні інструменти, лабораторні товари,  антисептики та товари для тварин. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісні товари, швидку доставку та гнучку систему знижок.

Пробірки купити онлайн ви зможете оформивши замовлення через сайт нашого магазину або зателефонувавши до менеджерів. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner