Кошик
416 відгуків

Джгути

Венозні джгути є одними із найбільш популярних та незамінних медичних виробів, які є у кожному медичному закладі та лабораторії. На медичному ринку представлено безліч їх варіантів. Вони відрізняються матеріалом виготовлення, застібкою, розміром та кольором.

Джгут венозний: особливості та застосування

Джгут венозний - це гумовий або текстильний ремінець, який накладається на кінцівку, для обмеження у ній циркуляції крові під час проведення маніпуляцій. Використовується для забезпечення доступу до вени, для взяття крові або введення лікарських засобів.

Існує кілька видів венозних джгутів, які використовуються в медицині. Ось деякі з них:

  • Класичний гумовий джгут медичний для забору крові. Це найпоширеніший тип венозного джгута. Виготовлений з гуми або силікону, має зручну застібку для фіксації на кінцівці. Зазвичай використовується для взяття крові або введення лікарських засобів.
  • Текстильний джгут для забору крові. Виготовлений з м'якого текстилю, що робить його більш комфортним для пацієнтів з чутливою шкірою. Текстильний виріб має триваліший термін експлуатації.

При виборі джгута для забору крові важливо враховувати кілька ключових аспектів. Ось деякі рекомендації, які можуть допомогти вам обрати потрібний товар:

  1. Розмір. Джгути медичні повинні бути достатньо довгими для зручного використання та надійної фіксації.
  2. Матеріал. Слід обирати виріб з якісного матеріалу, який не розтягується та не травмує шкіру пацієнта.
  3. Застібка. Переконайтеся, що виріб має надійну застібку, яка дозволить легко фіксувати його на місці.
  4. Кольори. Часто різні кольори джгутів використовуються для ідентифікації різних пацієнтів або процедур. Тож, якщо такий параметр для вас важливий, варто звернути на це увагу при виборі.

Завжди слід дотримуватися інструкцій виробника та рекомендацій медичного персоналу при виборі та використанні венозного джгута для забору крові, щоб уникнути травм та ушкоджень.

Купити джгут для забору крові у MedMelochi

В каталозі нашого інтернет магазину представлені багаторазові джгути  для забору крові зі зручними механізмами, які дозволять швидко та без зайвих зусиль зафіксувати, розстебнути чи послабити його. Усі джгути виготовлені з м’якої, прорезиненої стрічки. Вироби компактно складені та не займають багато місця, ідеально підійдуть для автомобільних аптечок та бригад швидкої допомоги.

Також пропонуємо широкий асортимент товарів для забору крові, медичних витратних матеріалів, шовних матеріалів, хірургічних інструментів, антисептиків, дезрозчинів, лабораторного посуду та медичного обладнання. Гарантуємо швидку доставку у будь який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner