Кошик
415 відгуків

Гачки

Гачки хірургічні використовуються для забезпечення доступу та видимості органів при хірургічному втручанні. Такого роду інструменти можна застосовувати лише в медичних закладах.

Види хірургічних гачків

Залежно від конструкції робочої частини виділяють:

  • зубчасті хірургічні гачки різних розмірів (Фолькмана). Вони можуть мати різну кількість зубців (2-4), бувають гострі та тупі. Гострі гачки використовуються для розширення більш міцних тканин – шкірного покриву, підшкірної жирової тканини та ін. Тупий інструмент допомагає зафіксувати більш тонкі тканини – жирова тканина, м’язи.
  • пластинчасті хірургічні гачки (Фарабера) – застосовуються для фіксації тканин, що мають більш ніжну структуру, серед яких жирова, міжм’язова тканини, м’язи і т. інше. Пластинчасті гачки є оптимальним інструментом для виконання описаних функцій, адже вони справляють найменший вплив на тканини.

На що слід звернути увагу при виборі гачка хірургічного?

Для виготовлення гачків хірургічних використовують нержавіючу медичну сталь, адже це міцний та якісний матеріал. Сталь стійка до корозії та появи мікротріщин, добре піддається механічній обробці.

Обираючи необхідний хірургічний гачок, слід звернути увагу на:

  • ергономічну форму, що забезпечує комфортну роботу хірурга;
  • мінімальний тиск на тканини – інструменти не повинен травмувати тканини пацієнта;
  • довговічність - інструмент призначений для багаторазового використання, тож підлягає автоклавуванню та іншим методам стерилізації. Має витримувати дію високих температур та розчинів, які використовуються для стерилізації, не втрачаючи своїх властивостей протягом тривалого часу;
  • зручну форму ручки – інструмент не повинен втомлювати руку хірурга під час хірургічної операції;
  • невелику вагу – відсутність додаткового тиску на тканини людини;
  • оптимальний розмір – при виборі відповідного розміру гачок забезпечує відмінний доступ;
  • відсутність відблисків – матеріал гачка має поглинати світло лампи та не створювати відблисків.

Де купити хірургічні інструменти?

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір інструментів для хірургії, травматології та ортопедії, а також асортимент шовних та витратних матеріалів. Хірургічні інструменти купити ви зможете зробивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши менеджеру. На сайті ви знайдете усю необхідну інформацію, фото, опис товару, його характеристики та актуальну ціну. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner