Кошик
415 відгуків

ЛОР інструмент

ЛОР-інструменти - це медичні інструменти, які використовуються для проведення різноманітних процедур у ЛОР-практиці. Ці інструменти дозволяють лікарю проводити огляд, діагностику та лікування різних захворювань горла, вух та носа.

Які інструменти використовуються у ЛОР практиці

Усі ЛОР інструменти можна умовно поділити на декілька груп залежно від їх сфери використання:

  • загальні ЛОР інструменти – використовують у ЛОР-практиці для огляду та діагностики захворювань горла, вух та носа. До них відносяться: рефлектор, пінцет та ін.
  • вушні інструменти - застосовують при огляді та під час операційних втручань на вусі. Серед них: вушні воронки різного діаметру, отоскопи, камертони, аудіометри, вушні катетери, канюлі, вушні зонди з навивкою та ґудзикові зонди, вушні ложки для проведення та багато іншого.
  • інструменти, що використовуються в діагностиці та лікуванні захворювань носа: носове дзеркало, носовий зонд з навивкою, для оперативного втручання також голка Куликова, тампонні носові щипці та ін.
  • інструменти що використовуються в діагностиці та лікуванні захворювань горла: шпателі, гортанні дзеркала, під час оперативних втручань:  тонзилоектоми, аденоектоми, распатори, спеціальні ножі.

За матеріалом виготовлення можна виокремити:

  • металеві інструменти (сталеві пінцети);
  • пластикові інструменти (носові зонди);
  • силіконові інструменти (силіконові зонди для вуха).

Також усі ЛОР інструменти можна розділити на одноразові та такі, що призначені для багаторазового використання.

Як обрати якісні ЛОР-інструменти?

ЛОР інструменти купити можна у спеціалізованих магазинах, які займаються продажем медичного інструментарію. На що ж варто звертати увагу та як обрати інструмент хорошої якості?

Перш за все радимо звернути увагу на матеріал виготовлення інструменту. Такі вироби мають відповідати стандартам якості, бути міцними та мати тривалий термін експлуатації.

Також слід зазначити, що обирати інструмент потрібно виходячи з його основного функціонального призначення, сфери застосування, враховуючи такі характеристики як: розмір інструменту, його форма, вигляд робочих частин.

Якісні ЛОР інструменти в магазині Medmelochi

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір ЛОР-інструментів для огляду та лікування за доступними цінами. Крім цього у каталозі магазину можна знайти асортимент інструментів для хірургії, травматології та ортопедії а також шовних та витратних матеріалів.

Ми пропонуємо широкий асортимент якісних товарів за доступними цінами, постійні акції та знижки для постійних клієнтів, безкоштовні експертні консультації та швидкі онлайн-покупки з доставкою по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner