Корзина
139 отзывов
Новий кабінет з замовленнями, документами, оплатами! Тисни:Деталі

Ранорозширювачі

Ранорозширювачі – це хірургічні інструменти, призначені для розведення країв рани та утримання їх у фіксованому положенні протягом тривалого часу.

В медичній та ветеринарній практиці використовується декілька основних видів ранорозширювачів:

- крючки – зубчасті ранорозширювачі, робоча частина яких виконана у формі вигнутої вилки, що складається з різної кількості зубців (від 1 до 4). Крючки бувають тупі та гострі, можуть мати різний розмір в залежності від їх функціонального призначення. Широко використовуються крючки у вигляді двохсторонньої, загнутої з обох сторін пластини – крючки Фарабефа.

- хірургічні дзеркала – особливість цих ранорозширювачів у тому, що вони мають велику дзеркальну поверхню, яка забезпечує огляд операційного поля;

- спеціальні різновиди для відтіснення та відведення органів.

По типу дії виділяють механічні (пластинчасті, рамкові), реєчні, кремальєрні, пружинні, гвинтові ранорозширювачі, в яких реалізований відповідний принцип розведення та фіксації країв рани. Наявність великої кількості інструментів дозволяє спеціалісту обрати оптимальне рішення для конкретної ситуації.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір інструментів для хірургії, травматології та ортопедії а також витратних матеріалів. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами. Для отримання професійної консультації або ж у разі виникнення сумнівів у виборі позиції зверніться до наших менеджерів.