Кошик
411 відгуків

Гінекологічні інструменти

Гінекологічні інструменти  являють собою широку групу товарів, що включає в себе близько 150 найменувань. Їх кількість постійно збільшується, адже вчені розробляють нові методики боротьби з жіночими хворобами. Вони дозволяють якісно провести обстеження і точно поставити діагноз.

Види гінекологічних інструментів

Кожен інструмент має свої окреме функціональне призначення. Так, для взяття зразка слизової оболонки з матки використовується гінекологічна кюретка, для огляду жіночих статевих органів — гінекологічне дзеркало.

Умовно усі гінекологічні інструменти можна поділити на 2 групи: інструменти для гінекологічного огляду, та такі, що необхідні для проведення маніпуляцій та хірургічних втручань.  Як правило, для огляду використовуються одноразові набори, дзеркала, розширювачі та інші інструменти, призначені для багаторазового використання, не втрачають своєї актуальності. Після проведення ретельної стерилізації вони готові до використання та можуть застосовуватися протягом тривалого часу.

Серед найбільш застосовуваних гінекологічних інструментів, що застосовуються в акушерстві та гінекології, слід виокремити:

  • дзеркала – використовуються для огляду жіночих статевих органів;
  • затискачі – застосовують для стискання широких зв'язок матки та для захоплення країв рани;
  • зонди та ложки – призначені для визначення прохідності матки, встановлення її довжини, напрямку, а також стану слизової;
  • кюретки – використовують для очищення матки як у діагностичних, так і в лікувальних цілях;
  • конхотоми – для відкушування зразків тканини, взяття біопсії;
  • ножиці – для розтину тканин, розрізання операційної білизни;
  • розширювачі - необхідні для розширення шийки матки, для зручного та легкого введення інших гінекологічних інструментів та проведення  маніпуляцій.

Як підібрати та де купити інструменти для гінекологічного огляду

Інструменти гінекологічні, як і будь-які інші хірургічні, мають бути міцні та прості у користуванні. Вони можуть мати різний розмір, форму, тип кінчика та матеріал виготовлення: латунь або вуглецева сталь, з покриттям з хрому чи нікелю. Все частіше для виготовлення акушерського та гінекологічного інструментарію використовують сплаву титану, який відрізняється довговічністю і практичністю. Такий матеріал не викликає алергічної реакції, оскільки біологічно сумісний із тканинами.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір інструментів для загальної хірургії, травматології та ортопедії, шовних матеріалів, а також витратних матеріалів. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами. Купити медичні інструменти ви зможене зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину https://medmelochi.com.ua або звернувшись до наших менеджерів за номером телефону, вказаним на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner