Кошик
401 відгук

Стетоскопи, фонендоскопи

Стетоскопи  одні з ключових та найбільш відомих інструментів, що використовуються в медицині. Вони часто асоціюються з лікарями, адже багато фахівців носять ці вимірювальні прилади на шиї та часто саме так зображують лікарів на картинках/фото. Стетоскопи дозволяють лікарям прослуховувати звуки, що виникають в організмі людини, допомагають встановити діагноз та призначити правильне лікування.

Детальніше розглянемо, що ж це за прилади, як вони працюють, які види стетоскопів існують, а також як їх використовують лікарі для діагностики та лікування захворювань.

Стетоскопи – функції, використання та конструктивні особливості

Стетоскоп медичний пристрій, що застосовується для прослуховування звуків серця, легень, кишківника та інших внутрішніх органів. Окрім цього, за допомогою стетоскопа вимірюють тиск та прослуховують серцебиття плода в акушерській практиці. 

Конструктивно стетоскоп складається з наступних елементів:

  • головки – прикладається до тіла пацієнта для прослухування звуків. Буває односторонньою (з мембраною чи воронкою) та двосторонньою (містить обидва елементи);
  • гнучкого проводу для передачі звуку від головки до вух прослуховуючого;
  • дужок – призначені для фіксації приладу;
  • олив - насадок, для герметичної фіксації. 

Фонендоскоп, відмінність від стетоскопа

Фонендоскоп конструктивно дуже нагадує стетоскоп, але на відміну від останнього він має додаткову мембрану, що посилює звуки та дозволяє більш детально провести обстеження.
Мембрана стетоскопа приглушує всі нижні тони, але дозволяє відмінно прослухати верхні. Це необхідно для прослуховування тонів серця та кишечника.

У фонендоскопа навпаки, з його допомогою можна добре прослухати високочастотні звуки, але практично не чутно низькі тони. Це необхідно при прослуховуванні судин і легенів.

Асортимент стетоскопів та фонендоскопів у Medmelochi: виробники, призначення

В інтернет-магазині Medmelochi представлений широкий асортимент стетоскопів та фонендоскопів для будь-яких потреб:

  • терапевтичні, класік – універсальні прилади, використовуються здебільшого терапевтами та сімейними лікарями для проведення огляду пацієнтів;
  • педіатричні – відрізняються тим, що мають головку меншого розміру. Фонендоскоп педіатричний використовується для огляду дітей;
  • неонатальні - мають головку зменшеного розміру, застосовуються для огляду новонароджених та грудних дітей;
  • тип Раппопорта – оснащені 2-сторонньою металевою головкою з великою та малою (дитячою) діафрагмами та змінними насадками: 2 великі і 3 малих. Це дає можливість обрати потрібний варіант для прослуховування пацієнта (дорослого чи дитини). Комплект також включає додаткові пластикові мембрани до діафрагм: великої і малої.

У каталозі магазину представлені моделі стетоскопів виробництва ТМ Little Doctor та 3M Littmann. Стетоскопи літман поставляються під замовлення. Моделі ТМ Little Doctor у наявності в асортименті.

Чому купувати цей товар у Medmelochi вигідно

Інтернет-магазині Medmelochi пропонує великий вибір медичного обладнання, що є незамінним у роботі кожного медичного закладу. У нас ви можете придбати: стетоскопи, тонометрии, термометрии, отоскопии, ларингоскопии, стерилізатори, сухожари, кисневі концентратори, лабораторне, стоматологічне обладнання та багато іншого.

Якісний фонендоскоп купити можна в інтернет-магазині Medmelochi. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари перевірених виробників, що тривалий час представлені на медичному ринку та отримують схвальні відгуки від спеціалістів. Для постійних клієнтів діє система знижок та бонусів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner