Кошик
411 відгуків

Термометри

Температура тіла людини є одним із найважливіших показників стану здоров’я. У нормі вона дорівнює 36,6 0С. Якщо температура тіла знижена (менше 36 градусів Цельсія) або підвищена (більше 37,2 градусів Цельсія) це може свідчити про наявність інфекційного захворювання або іншої патології, та є приводом звернутися до лікаря. Саме тому термометр є обов’язковою та незамінною складовою кожної домашньої аптечки.

Переваги електронних термометрів

Електронні термометри мають декілька переваг порівняно з традиційними ртутними термометрами.

 1. Безпека. Електронні термометри не містять скляних частин або ртуті. Тож, головною їх перевагою є їх безпечність, адже можна не побоюватись розбити прилад, брати його з собою в дорогу і давати в руки маляті.
 2. Швидкість вимірювання. Електронні термометри можуть виміряти температуру швидше, ніж традиційні ртутні. Це особливо корисно для дітей або непосидючих пацієнтів.
 3. Наявність звукового сигналу при завершенні виміру.
 4. Невелика вага та малий розмір приладу. Електронний термометр є досить компактним та зручним у використанні приладом.
 5. Легкість вимірювання. Більшість електронних термометрів мають зручний дисплей, який легко читати, також можуть мати функції пам'яті для збереження результатів вимірювань.
 6. Точність. Електронні термометри зазвичай демонструють високу точність вимірювань (до 0,1 градуса).
 7. Можливість вимірювання в різних місцях тіла. Деякі моделі можуть мати різні способи вимірювання температури тіла:оральний, аксилярний, ректальний.
 8. Легкість у догляді. Електронні термометри зазвичай не потребують спеціального догляду або калібрування. Єдиний момент - це необхідність час від часу замінювати батарейки. Тому, щоб пристрій не підвів в потрібний момент, слід подбати про запасний комплект.

Як вибрати градусник

При виборі градусника варто врахувати декілька критеріїв:

 • джерело живлення: батарейки або акумулятор. Прилади, які працюють від батарейок, підлягають заміні, а коли виходить з ладу акумулятор, виріб не підлягає ремонту;
 • наявність підсвічування, що дозволяє вимірювати температуру навіть в темряві;
 • наявність гнучкого гумового наконечника - зручніше для малюків;
 • наявність індикатора заряду батареї, який попереджає про необхідність заміни батарейки;
 • наявність різних способів вимірювання температури. Виберіть тип, який найбільше підходить вашим потребам;
 • зверніть увагу на моделі зі зручним дисплеєм, який легко читати, а також зручною формою для тримання;
 • деякі градусники мають додаткові функції, такі як пам'ять для збереження результатів вимірювань, автоматичне вимкнення або світловий сигнал при завершенні вимірювання;
 • оберіть електронний градусник від надійного виробника, який гарантує якість продукції.

Купити електронний термометр в MedMelochi

Інтернет-магазин MedMelochi пропонує широкий асортимент медичних виробів, серед яких: шовні матеріали, хірургічні та травматологічні інструменти, імпланти, витратні матеріали для клінік та лабораторій, медичне обладнання та меблі.

У нас ви зможете купити електронний термометр відмінної якості за доступною ціною. Окрім позицій, представлених на сайті, зможемо доставити потрібні вам товари під замовлення. Пропонуємо вигідні умови співпраці, спеціальний прайс для постійних клієнтів та швидку доставку у будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner