Кошик
409 відгуків

Ультразвукові скалери

Ультразвуковий скалер використовується у різних галузях стоматології для лікування та профілактики захворювань ротової порожнини. Він є одним з найбільш ефективних інструментів для догляду за зубами та попередження захворювань порожнини рота. Де вигідно купити скалер ультразвуковий та який прилад варто обрати, розповімо далі.

Для чого використовуються ультразвукові скалери

Ультразвуковий скалер широко використовують у стоматологічній практиці. Він працює за допомогою ультразвукових хвиль, які створюються в його внутрішній частині. Вони допомогають відокремити наліт та камінь від поверхні зуба, та легко його видалити.

З допомогою стоматологічного скалера проводять такі маніпуляції:

 • очистку від зубних каменів;
 • видалення зубного та нікотинового нальоту;
 • ендодонтичне лікування;
 • кюретаж в пародонтальних кишенях;
 • зрошення ротової порожнини (водою, антисептиком чи лікувальним розчином);
 • полірування зубів та очищення емалі з використанням спеціального наконечника;
 • очищення мостів-протезів та коронок;
 • обробку тканин та інші операції.

Ультразвуковий скалер може бути використаний як для профілактики, так і для лікування захворювань порожнини рота.

Сучасні стоматологічні скалери ергономічні та зручні в роботі. Вони оснащені легкими та надійними шлангами, які від'єднують для обробки і промивання. Деякі моделі мають систему самоочищення і виготовлені з легких видів сплавів.

Види ультразвукових скалерів

Ультразвукові скалери поділяються на різновиди:

 • з повітряним приводом;
 • з магнітострикційним приводом (частота роботи до 35 кГц);
 • п’єзокерамічні (частота роботи до 60 кГц, надає більш потужний вплив).

Також виокремлюють автономні скалери  (окремий прилад), та вбудовані (працюють лише з стоматологічною установкою). Автономні скалери більш зручні та мобільні, дають можливість проводити лікування поза стаціонаром. Вони оснащені додатковим водним резервуаром та дозволяють зрошувати ротову порожнину незалежно від стоматологічної установки. Вбудовані скалери відрізняються складністю монтажу, проте вони більш популярні у стоматологів. Їх використання дозволяє створити комфортне стаціонарне робоче місце. Якщо стоматолог працює постійно на одному робочому місці, то вбудований скалер є оптимальним рішенням, якщо ж є необхідність ведення прийому пацієнтів у кількох клініках, то варто розглянути автономну модель.

Купити скалер ультразвуковий у MedMelochi

Інтернет-магазин MedMelochi пропонує широкий асортимент стоматологічних ультразвукових скалерів за найвигіднішими цінами. Ми знаємо, що при виборі ультразвукового скалера, ціна часто відіграє одну з ключових ролей, тому одним із пріоритетів нашої роботи є підбір асортименту якісних товарів за доступними цінами.

Окрім стоматологічної техніки на сайті магазину представлено великий вибір медичного обладнання, хірургічних шовних матеріалів, хірургічних та травматологічних інструментів, імплантів та медичних витратних матеріалів.

Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні в найкоротші терміни та пропонуємо  оптимальний для вас спосіб оплати.

Ультразвуковий скалер купити ви можете залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті. У разі виникнення питань чи сумнівів при виборі потрібного товару зверніться за професійною консультацією до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner