Кошик
402 відгуків

Портативні бормашинки, наконечники та мікродвигуни

Надійне та функціональне стоматологічне обладнання  - запорука надання якісних стоматологічних послуг. Воно повинно відповідати усім встановленим вимогам та стандартам, а також забезпечувати комфортну роботу лікаря стоматолога.

Яке стоматологічне обладнання представлене у MedMelochi

Серед асортименту медичного обладнання в інтернет-магазині MedMelochi представлені прилади, що використовуються у стоматологічній практиці. Це потративні бормашинки, наконечники та мікродвигуни.

Портативна бормашинка - це спеціалізований інструмент, який використовується стоматологами для обробки різних матеріалів під час зуботехнічних, терапевтичних і ортопедичних маніпуляцій. Вона має різні насадки (бори) для свердління отворів у зубах, видалення карієсу або обробки зубних каналів. Портативні бормашинки зазвичай мають вбудовану систему охолодження, що дозволяє запобігти перегріванню зуба під час обробки. Вони допомагають стоматологам проводити процедури точно, швидко і безболісно для пацієнтів.

Мікромотори стоматологічні використовуються стоматологами для роботи з різними насадками (борами, полірувальними насадками тощо) та дозволяють стоматологам швидко і точно виконувати різноманітні процедури, такі як свердління отворів у зубах, видалення карієсу, полірування та інші. Ці прилади забезпечують ефективну роботу лікарів та комфорт їх пацієнтів.

Сьогодні портативні бормашини і мікромотори використовуються не лише обладнання стоматологічного кабінету. Досить затребуваними вони є в ювелірних майстернях, лабораторіях, салонах краси.

Більшість стоматологічних робіт потребують використанням різних видів наконечників, тому вони є незамінним інструментом для кожного стоматолога.  Наконечники стоматологічні кріпляться до мікромотора і використовуються для роботи з різними інструментами під час обробки зубів пацієнтів. Це можуть бути бори для свердління отворів у зубах, полірувальні насадки для полірування поверхонь зубів, скелери для видалення зубного каменю та інші інструменти. Наконечники мають різні форми і розміри, що дозволяє стоматологам вибирати оптимальний інструмент для конкретної процедури. Важливо правильно доглядати за наконечниками стоматологічними, щоб забезпечити їх безперебійну роботу і зберегти гігієну під час проведення стоматологічних процедур.

Купити обладнання для стоматології

Інтернет-магазин MedMelochi пропонує широкий асортимент медичного обладнання для використання у різних сферах медицини. У нас ви можете купити стоматологічні наконечники, мікромотори та портативні бормашинки. Ми пропонуємо відмінний товар за доступними цінами. Гарантуємо швидку доставку у будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner