Кошик
402 відгуків

Наконечники

Від якості та надійності інструментів, що використовуються у будь-якій галузі медичної практики залежить ефективність проведеного лікування. Не виключенням є стоматологічні інструменти.

Стоматологічні наконечники: види

Стоматологічні наконечники є незамінним елементом стоматологічної установки. Вони забезпечують обертання основних інструментів, що використовуються при роботі з тканинами зуба: борів, шліфувальних дисків, абразивних головок, полірувальних насадок. Їх застосовують під час хірургічного та ендодонтичного лікування, зуботехнічних робіт та для зняття зубних відкладень.

Наконечники стоматологічні поділяють на 2 основні групи:

  1. Турбінні – обертання здійснюється завдяки стисненому повітрю;
  2. Механічні – джерелом обертання є мікромотор.

Існує багато видів наконечників, які відрізняються призначенням, формою, розмірами, наявністю системи охолодження. Розглянемо найпоширеніші види:

  1. Поворотні: використовуються для роботи в важкодоступних місцях та для забезпечення кращого кута доступу до зубів;
  2. Підшипникові: мають підшипник, який дозволяє наконечнику обертатися навколо своєї осі, що полегшує роботу стоматолога.
  3. Скалерні: використовуються для видалення зубного нальоту та каменю.
  4. Ендодонтічні: використовуються для проведення ендодонтічних процедур, таких як обробка кореневих каналів.
  5. Хірургічні: використовуються для хірургічних втручань, таких як видалення зубів або імплантація.
  6. Полірувальні: використовуються для полірування поверхні зубів після лікування.

Як купити наконечник стоматологічний онлайн

Зважаючи на велике різноманіття, купити наконечник стоматологічний не така вже і проста задача. Важливо обрати якісний товар, сумісний з вашим стоматологічним обладнанням. Слід визначити для яких конкретних процедур вам потрібен наконечник (наприклад, чистка зубів, ендодонтія, хірургія тощо) і обрати відповідний тип. Далі порівняйте різні моделі потрібних вам наконечників за їх характеристиками, якістю та ціною. Оберіть той, який найбільше відповідає вашим потребам і бюджету.

В інтернет-магазині Медмелочі представлений асортимент стоматологічних наконечників, доступних під замовлення. Стоматологічні наконечники купити ви зможете зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши нашому менеджеру.

Ми пропонуємо своїм покупцям широкий асортимент товарів, що повсякденно використовуються у медичні практиці. Це витратні матеріали, хірургічні інструменти, хірургічні шовні матеріали, обладнання, меблі медичні та безліч іншого. У нас ви придбаєте товари високої якості за доступними цінами. Швидку доставку у будь-який куточок України гарантуємо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner