Кошик
401 відгук

Хірургічні інструменти у ветеринарії

Хірургічні інструменти у ветеринарії

Провести хірургічну маніпуляцію неможливо без спеціальних інструментів, обладнання та витратних матеріалів. Це стосується і хірургії ветеринарної медицини – однієї із найскладніших галузей медицини тваринного світу.

Які хірургічні інструменти використовуються у ветеринарії

Сучасна хірургія ветеринарної медицини потребує великої кількості різноманітного устаткування – це інструменти хірургічні, спеціальні пристосування та прилади, без яких сьогодні важко уявити роботу  будь-якої ветеринарної клініки чи лікарні. Особливо важливо, наскільки правильно обрані ветеринарні хірургічні інструменти.

Вимоги до них як у загальній хірургії, так і в хірургії ветеринарної медицини дуже високі. Адже саме від якості та функціональності інструменту залежить швидкість та точність виконання хірургічних операцій і різного роду процедур. Ветеринарні хірургічні інструменти мають бути виготовлені з якісної медичної сталі, не піддаватися корозії та бути стійким до багаторазових циклів дезінфекції та стерилізації, також піддаватися швидкій та легкій очистці.

Ветеринарний інструмент можна придбати у наборі. Як правило, це загальний, багатофункціональний інструмент, який може використовуватися під час будь-якого оперативного втручання. Також існують набори для проведення спеціальних видів втручань. Наприклад у асортименті інтернет-магазину MedMelochi представлений набір хірургічний для проведення оваріогістеректомії оптимальний ТМ Tisson Medical. Для конкретного виду тварин можливо підібрати спеціальні хірургічні інструменти індивідуально.

Серед асортименту нашого інтернет-магазину ви також знайдете хірургічні інструменти, найбільш часто вживаних у хірургії ветеринарної медицини, серед яких:

  • хірургічні ножиці;
  • голкотримачі;
  • пінцети (хірургічні та анатомічні);
  • затискачі;
  • скальпелі одноразові та призначені для багаторазового використання; черевні та очні, цільні та зі змінними лезами;
  • розширювачі;
  • лотки прямокутні та ниркоподібні;
  • корнцанги;
  • кусачки кісткові;
  • остеотом.

Зберігання та стерилізація ветеринарних хірургічних інструментів

Хірургічні інструменти для ветеринарії бувають одноразові та призначені для багаторазового використання. Одноразові після використання слід негайно утилізувати, багаторазові ж піддаються очищенню, дезінфекції та стерилізації. Дуже важливо відповідально віднестися до цих процедур, щоб не зіпсувати інструмент та не спровокувати зараження пацієнта чи ветеринара.

Для стерилізації більшості інструментів достатньо кип'ятіння в стерилізаторі. Проте ріжучі інструменти  (скальпелі, ножиці, голки) кип’ятити не варто. Зазвичай їх заливають спиртом-ректифікатом, попередньо обернувши леза скальпеля у марлю та відкривши ножиці або за можливості роз'єднавши їх.

Ветеринарний хірургічний інструмент зберігається розкладеним на окремі групи, накритий попередньо простерилізованим простирадлом. Перед кожним використанням необхідно перевіряти інструмент на наявність можливих дефектів або несправностей. Якщо інструмент не буде використовуватися протягом тривалого часу його потрібно змастити вазеліном або спеціальним розчином та помістити у темне, сухе місце.

Перевага купівлі інструментарію у Medmelochi

Інтернет-магазин MedMelochi пропонує широкий асортимент ветеринарних хірургічних інструментів відмінної якості. Окрім товарів вітчизняних за закордонних виробників на сайті представлена лінійка товарів власного бренду – Tisson Medical.  Це якісні медичні інструменти та обладнання, призначене для використання у ветеринарній медицині, за розумними цінами. Інструменти медичні та обладнання нашого бренду відповідають встановленим нормам та стандартам. Вони стійкі до корозії, механічного впливу та різного роду пошкоджень. Представлений асортимент чудово  зарекомендував себе серед профільних фахівців. 

Також серед асортименту товарів мед магазину MedMelochi ви знайдете товари  для тварин, медичні витратні та шовні матеріали, антисептики та дезрозчини, лабораторний посуд, медичні прилади, обладнання та багато іншого. У разі виникнення питань з приводу обрання товарної позиції, та для отримання консультації зверніться до менеджерів нашого магазину за контактами, вказаними на сайті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner