Кошик
401 відгук

Новинка! Шовні матеріали від Tisson Medical

Новинка! Шовні матеріали від Tisson Medical

Нещодавно наш медичний інтернет-магазин представив лінійку товарів власного бренду – Tisson Medical, яка включала хірургічні та травматологічні інструменти, а також декілька видів обладнання.

Та сьогодні раді повідомити вам, що наш асортимент поповнився такою важливою та довгоочікуваною новинкою – хірургічним шовним матеріалом Tisson Medical!

Асортимент шовних матеріалів Tisson Medical

Власний бренд Tisson Medical – це дуже важливий крок у розвитку нашої компанії. Ідея його створення виникла у процесі роботи та полягала у тому, щоб створити асортимент товарів високої якості за розумною ціною, асортимент таких товарів, які б ми хотіли порекомендувати своїм покупцям.

Вперше бренд Tisson Medical був представлений інструментами для хірургії та травматології, виготовленими на виробничих потужностях, відомого виробника та експортера хірургічних, ортопедичних та травматологічних інструментів з Пакистану, з досвідом роботи у цій сфері більше 40 років. Тож і для шовних матеріалів ми шукали надійного постачальника, продукція якого відповідала б усім стандартам та вимогам до такого роду товарів.

Шовні матеріали Tisson Medical – це лінійка хірургічних шовних матеріалів преміальної якості, виготовлених на потужностях відомої медико-технологічної компанії, що спеціалізується на хірургічних шовних матеріалах та медичних товарах для післяопераційного догляду. Країна знаходження виробничих потужностей – Індія. Усі товари бренду Tisson Medical орієнтовані виключно на ринок ветеринарної медицини.

Сьогодні асортимент шовних матеріалів Tisson Medical представлений:

  1. ПГА (Полігліколева кислота) – USP 0, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0;
  2. ПДО (Полідіоксанон) – USP 2/0, 3/0, 4/0;
  3. Нейлон (Поліамід) – USP 3/0, 4/0, 5/0.

Перелік нашої продукції постійно зростає. Серед найближчих планів компанії – розширення асортименту новими видами шовних матеріалів в хірургії та збільшення кількості розмірів представлених позицій.

Переваги продукції бренду

Шовні матеріали Tisson Medical, які і усі інші позиції бренду, це найкраще співвідношення якості та ціни товарів. Купуючи нашу продукцію, ви отримуєте якісний товар за розумну ціну.

Хірургічні нитки Tisson Medical відповідають встановленим нормам та стандартам. Вони гнучкі та еластичні, легко зав’язуються у вузли. Мають гіпоалергенні властивості, є атравматичними та стійкими до інфекцій.

Шовний матеріал купити можна на сайті нашого медичного магазину. Інтернет-магазин MedMelochi пропонує якісний шовний матеріал, ціна на який вас приємно здивує.

Шовний матеріал купити можна в каталозі, де представлено опис та детальну інформацію по кожному товару. Ми цінуємо ваш час, та намагаємося створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner