Кошик
402 відгуків

Як вибрати ветеринарний комір для кота чи собаки

Як вибрати ветеринарний комір для кота чи собаки

Ветеринарні коміри сьогодні досить популярні у ветеринарній практиці. Дивлячись на їх вигляд, пересічному власнику домашньої тваринки не важко здогадатися для чого їх використовують ветеринари. Та все ж, для вибору оптимального варіанту такого пристосування, доведеться ознайомитися з відповідною інформацією.

Для чого призначений ветеринарний комір

Ветеринарний комір має безліч назв: захисний конус/комір, єлизаветинський комір, ветеринарний конус, комір для тварин, післяопераційний комір і таке ін. Він виконує бар’єрну функцію та не дозволяє тварині зализувати або розгризати поранені ділянки тіла, післяопераційні шви, пов’язки. Також його рекомендують застосовувати при проведенні гігієнічних процедур, зовнішньому застосуванні лікарських засобів (якщо такі засоби є токсичними при потраплянні всередину), виведенні паразитів, а також для лікування захворювань шкіри, вух та очей.

Комір кріпиться на шиї тварини спеціальними фіксаторами (це можуть бути застібки, зав’язки або липучки). За формою нагадує зрізаний конус (звідси і варіації назви цього пристосування). Він має бути досить коротким та не заважати тварині їсти і пити.

Як правильно обрати: розміри, виробники, матеріали

Ветеринарний комір для кота та комір для собаки підбираються індивідуально, відштовхуючись від ваги та розмірів тварини. Розмірна сітка таких виробів, як правило, містить інформацію щодо обхвату шиї тварини та довжини самого коміра. Тож, для правильного вибору виміряйте обхват шиї та довжину від шиї до кінця мордочки вихованця (конус має перекривати ніс тварини), після цього оберіть найбільш підходящий із запропонованих розмірів. Зверніть увагу, що виріб не повинен спадати, але й не бути занадто тугим. Оптимальним є наявність невеличкого проміжку, що дорівнює величині 2 пальців.

Ветеринарні конуси бувають пластикові, м’які та надувні. Найбільш практичними, проте не надто комфортними, є моделі з пластику. Їх легко мити, а також порівняно вони мають невелику вартість. Надувні коміри є зручнішими для тварини, проте вони мають невелику зносостійкість, та їх вартість значно вища. Максимально комфортними для домашніх улюбленців є м’які конуси. Вони виготовляються з водовідштовхувальних, нетканих матеріалів, мають невисоку вартість, проте є не такими практичними  як вироби з пластику.

Асортимент від Medmelochi

Наш інтернет-магазин має в асортименті різноманітні коміри для котів та собак: пластикові та моделі з м’якого нейлону. Для обрання потрібного товару, слід зрозуміти який вид коміра вам потрібен, та провести виміри домашнього улюбленця, як вказано вище. Розмірна сітка ветеринарних комірів вказана в описі до кожного товару. Якщо ж у вас є сумніви або ж потрібна допомога у виборі, зверніться до менеджерів нашого магазину та отримайте професійну консультацію.

Захисні коміри на липучці (м’які) мають 8 розмірів. Найменші розміри 8 та 7 підійдуть як для котів, так і для маленьких собак, решту розмірів: з 6 до 1 використовують лише як комір для собак.

Пластикові посилені конуси представлені у 7 розмірах. Для котів використовують 7,5 та 10 см, як комірець для собак може підійти кожен із розмірів, враховуючи розміри улюбленця.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner