Кошик
411 відгуків

Леза для скальпелів

Будь-яка хірургічна операція передбачає розсічення м’яких тканин, що проводяться спеціальним хірургічним інструментом – скальпелем. Скальпель або, як його ще називають, хірургічний ніж відноситься до базових хірургічних інструментів та може мати безліч модифікацій: цільну або розбірну конструкцію, бути одноразовим чи багаторазовим, відрізнятися за формою та розміром.

Лезо для скальпеля: види та розміри

Основним компонентом хірургічного ножа є його лезо. Воно складається з ріжучої частини – кромки, спинки та наконечника. Вони відрізняються за формою, розміром, кутом заточування ріжучої частини, а також матеріалом виготовлення.

За формою та розміром можна відокремити такі види леза:

  • з дугоподібною кромкою – підходить для невеликих розрізів м’яких тканин та судин;
  • подовжене з гострим наконечником – використовується при розсіченнях, що робляться з проколом,
  • невеликого розміру використовують при роботі зі швами, слизовими оболонками, для розрізу артерій;
  • середнього розміру часто використовуються в стоматології для розсічення щільних тканин;
  • розміру більше середнього використовують при проведенні операцій на грудній клітині.

Кожне лезо для скальпеля позначене числом, воно говорить про вигляд та розмір. Найчастіше у хірургії використовуються леза для скальпеля 11, 12, 15, 20, 23 та 10. Відрізняються вони за формою та призначенням.

Вимоги до леза для хірургічних скальпелів

При виборі хірургічного леза дуже важливо дотримуватися певного ряду вимог, щоб обрати якісний інструмент:

  • показники міцності мають бути вищими ніж ідентичні показники поверхні, що розсікається;
  • кут заточки ріжучої частини має бути однаковим на усій її довжині;
  • інструмент не повинен мати жодних дефектів, нерівностей чи щербин. Наявність будь-якого з перелічених дефектів робить лезо непридатним до використання.

Чому купувати леза для скальпеля у Medmelochi вигідно

Одноразові хірургічні леза є складовою частиною збірних скальпелів, які останнім часом все частіше використовуються ніж багаторазовий інструмент при проведенні хірургічного втручання. Саме тому ці товари завжди у наявності та доступні до замовлення у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо асортимент хірургічних лез від ТМ Medicare, Bbraun, Волес та Paragon різних розмірів. Детальну інформацію про характеристики та особливості кожного із них можна знайти у описі на сторінці товару. Також у разі виникнення сумніві  при виборі позиції, наша кваліфікована команда менеджерів готова допомогти вам у виборі потрібного товару.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий асортимент медичних товарів відмінної якості за доступною ціною. У нас ви зможете купити скальпель багаторазового використання або ж ручку та одноразове лезо для скальпеля, ціна вас приємно здивує. Окрім вказаних товарів на сайті магазину ви знайдете усе необхідне для проведення оперативних втручань, забору крові,  а також витратні матеріали, що використовуються для щоденного функціонування медичних закладів різного профілю і ветеринарних клінік.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner