Кошик
416 відгуків

Післяопераційні попони для тварин

Товари з групи ви можете придбати за посиланням - https://medmelochi.com.ua/g120665499-pislyaoperatsijni-poponi-dlya

Тварини, так само як і ми, хворіють. Не рідкістю є ситуації, коли для лікування улюбленця необхідно зробити операцію, після якої тваринка потребуватиме післяопераційного догляду. Тож, розповімо вам про спеціальні пристосування, які дуже часто використовуються в післяопераційний період. Мова йде про захисні коміри (або як їх ще називають: ветеринарні конуси, Е-коміри, єлизаветинські коміри і таке інше) та післяопераційні попони.

Післяопераційні попони для котів та собак

Ветеринарний комір має конусоподібну форму, кріпиться на шию тварини та не дозволяє їй зализувати, чухати ранки та знімати пов’язки. Це необхідне пристосування завжди доступне до замовлення у нашому інтернет-магазині. Проте використання самого лише ветеринарного коміра не зможе захистити рану різних забруднень та пилу.

Що ж таке післяопераційна попона та для чого вона використовується? Перш за все, попона це засіб догляду за твариною, призначений для захисту післяопераційних ран від різного роду інфекцій, бруду та пилу. Також їх використовують для фіксації перев’язувального матеріалу на тілі тварини. Попони досить зручні у використанні та не створюють дискомфорту для тварини. Вони не сковують рухи та не заважають під час прийому їжі. Виготовляються з «дихаючих» матеріалів.

При виборі післяопераційної попони слід звернути увагу на такі її характеристики:

  1. Розмір. Дуже важливим критерієм є підбір розміру післяопераційної попони. Вона не повинна тиснути та і не бути надто вільною. На упаковці завжди є інформація про розмірну сітку. Тож, рекомендуємо вам перед покупкою виміряти об’єм грудної клітини за передніми лапами тварини та довжину спини від холки до хвоста, щоб не помилитися з потрібним розміром.
  2. Матеріал. Варто зупинити свій вибір на попоні з «дихаючої» тканини, що має хороші вологопоглинаючі властивості. Виріб повинен бути м’яким, але в міру щільним.
  3. Фіксатори. Слід звертати увагу на тип фіксаторів попони, адже вони можуть бути різними: зав’язки, липучки, блискавки.
  4. Колір. Не є суттєвим критерієм при виборі післяопераційної попони, проте слід врахувати, що на попоні світлого кольору буде добре видно сліди виділень з рани та крові. На попонах темного кольору розгледіти все це навряд чи вам вдасться.

Як правило, попона одягається одразу після операції. Одягати та знімати її слід дуже обережно. Необхідно постійно стежити, щоб бандаж щільно прилягав до живота та грудей тварини. Також, якщо у якості фіксатора використовуються зав’язки, звертайте увагу щоб вони були добре зав’язані. Протягом перших кількох днів після оперативного втручання необхідно регулярно змінювати попону, надалі - по мірі її забруднення. Використання післяопераційної попони – є запорукою комфортного одужання вашого вихованця.

Попони в інтернет-магазині MedMelochi

Купити попону відмінної якості та за доступною ціною ви зможете в нашому інтернет-магазині MedMelochi. В асортименті представлено 8 розмірів післяопераційних попон ТМ Collar.

Розмір № 0 призначений для котів та маленьких собак – такс, пекінесів, болонок. Розміри №1, 1,5, 2 розраховані на дрібні та середні породи: мопси, фокстер’єри, французькі бульдоги. №3, як правило, підходить для середніх порід, таких як американський пітбультер’єр, англійський бульдог, далматинець, боксер, лайка та ін. Розміри № 4, 5 підійдуть для коллі, лабрадора, добермана. Розмір №6 – для німецьких вівчарок, сенбернарів, догів.

Якщо вам потрібна післяопераційна попона для котів чи післяопераційна попона для собаки, ми з радістю допоможемо вам з вибором та доставимо її у короткі терміни не лише по м. Києву, але й по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner