Кошик
409 відгуків

Захисні коміри для тварин

Товари з категорії ви можете придбати за посиланням - https://medmelochi.com.ua/g120665496-zahisni-komiri-dlya

Захисні коміри для тварин мають широке застосування у ветеринарії. Їх називають по-різному: післяопераційний комір, ветеринарний конус/комір, Е-комір, єлизаветинський комір, собачий конус, комірці для собак. Проте, незважаючи на таке різноманіття назв, це все ж один предмет, головне призначення якого – це бар’єрна терапія у ветеринарній практиці.

Коміри для котів, собак – де використовуються, як обрати

Зализування ран – це інстинктивна поведінка багатьох тварин, у тому числі собак та котів, коней, приматів, гризунів. Таким чином вони намагаються полегшити свій біль чи зменшити дискомфорт. Доведено, що слина тварини має антибактеріальні та протимікробні властивості, проте вони є досить незначними. Це, звісно, може допомогти тварині вижити у дикій природі, проте ветеринари та науковці стверджують, що не можна дозволяти вихованцю це робити, адже тертя при облизуванні може зашкодити процесу гоєння рани, а надмірне облизування може призвести до інфекцій, відкриття ран, які починають гоїтися.

Ветеринарний комір за своєю формою нагадує усічений конус. Він кріпиться на шиї тварини за допомогою спеціальних фіксаторів: застібок або липучок. Основне його призначення – забезпечення безпеки тваринки під час різного роду маніпуляцій, лікування та реабілітації. Е-комір рекомендують використовувати в наступних випадках:

  • для швидкого загоєння ран (шви затягуються швидше в сухому середовищі);
  • при виконанні гігієнічних процедур (під час таких процедур тварина може поводити себе агресивно, використання конусу ж може захистити від можливих укусів та подряпин);
  • при патологіях вух та очей (при лікуванні вушних захворювань та хвороб очей важливе значення має саме бар’єрна терапія – захист від розчісування);
  • при зовнішньому застосуванні лікарських засобів (такі засоби діють не одразу, а лиш після вбирання в шкіру. Також не слід забувати, що вони можуть мати негативну та токсичну дію при прийомі всередину. Використання конусу не дає можливості тварині злизати препарат, сприяє загоєнню ран та попереджує ризик отруєння);
  • шкірні захворювання (використання коміру захищає уражені ділянки шкіри від зализування та розчісування);
  • виведення паразитів (під час виведення глистів, тварині не можна облизувати шерсть, адже на ній залишаються яйця паразитів, та це може спровокувати повторне зараження);
  • післяопераційний період (розчісування ран твариною може спровокувати кровотечу, а зализування є шкідливим для процесу гоєння рани. Використавши собачий конус можна зменшити реабілітаційний період).

Розміри комірів варіюють від маленьких (комір для кота) до великих (комір для собак великих порід) та підбираються індивідуально, залежно від ваги та розмірів тварини. Слід орієнтуватися на обхват шиї, комір має не спадати та не бути надто тугим. Оптимальним є розмір з невеличним проміжком у шийному відділі, що дорівнює величині 2 пальців.

Види ветеринарних комірів

Є декілька видів ветеринарних комірів:

  • пластикові;
  • м’які;
  • надувні.

Пластикові коміри найбільш практичні, мають невелику вартість, легко миються, проте для тварини вони можуть бути не надто комфортними. Особливо коли пластик є непрозорим, це може сильно дратувати тварину та викликати ще більший стрес.

Надувні коміри є більш зручними для тварини, проте у них висока вартість та невелика зносостійкість. Як правило, як використовують при тривалому періоді лікування.

М’які конуси є максимально комфортними для тварини, вони виготовляються з нетканих водовідштовхувальних матеріалів, не викликають алергії, мають невисову вартість. Проте вони не такі практичні, порівняно з комірами з пластику.

Купити коміри для тварин онлайн

Купити коміри для тварин онлайн можна у нашому медичному інтернет магазині. Усі запропоновані товари мають відмінну якість та розумну ціну. Асортимент розмірів достатній для того, щоб підібрати аксесуар, потрібний вашій тварині. Якщо у вас виникли питання щодо вибору ветеринарного конусу, зверніться до наших менеджерів, вони швидко допоможуть розібратися з усіма тонкощами та допоможуть вам обрати потрібну позицію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner