Кошик
409 відгуків

Сухожари

Усі інструменти, що використовуються для медичних, хірургічних, косметологічних маніпуляцій, можна розділити на одноразові та багаторазового використання. Одноразові інструменти – це витратний матеріал, який слід утилізувати після застосування. Інструменти багаторазового використання мають проходити ретельну обробку (механічне очищення, дезінфекцію та стерилізацію), оскільки на шкірі людини знаходиться безліч бактерій та мікроорганізмів, які при контакті з кров’ю можуть нашкодити здоров’ю клієнта.

Для чого потрібен сухожаровий стерилізатор

Сухожаровий стерилізатор - це прилад, що використовується  для знищення мікроорганізмів, бактерій та грибків шляхом впливу високої температури та сухого повітря. Використання таких приладів сьогодні є досить популярним у медичній практиці та косметології, адже дуже важливо забезпечити повну стерильність інструментів та мінімізувати ризики зараження різними вірусними чи інфекційними захворюваннями.

Принцип дії приладу полягає у нагріванні повітря до певної температури. Під впливом високих температур патогенні мікроорганізми та продукти їхньої життєдіяльності гинуть. Такий метод стерилізації дуже ефективний, він не вимагає використання хімічних реагентів та повністю виключає ризик пошкодження чи затуплення інструментів.

Стерилізувати у сухожарі можна лише скляні та металеві інструменти, адже температура при цьому може досягати 160-220 градусів. У прилад слід розміщувати сухі, попередньо очищені та продезінфіковані інструменти.

Стерилізація може проводитися з використанням крафт-пакетів та без них. В залежності від цього виокремлюють наступні 2 способи її проведення:

  1. Відкритий – інструменти розкладаються на спеціальний металевий піднос, який потім розміщується у сухожарі. Такі інструменти використовуються після завершення обробки.
  2. Закритий – інструмент розміщують у спеціальні крафт-пакетах перед стерилізацію. У такому вигляді вони зберігаються стерильними від 3 до 20 діб.

Як вибрати сухожар для інструментів

Для вибору оптимальної моделі сухожарового стерилізатора зверніть увагу на його потужність, об’єм, розмір, функціональність та якість матеріалів. Перш за все, слід визначитися зі своїми потребами.  Необхідно проаналізувати яка кількість інструментів буде стерилізуватися, та де використовуватиметься прилад? Для домашнього використання вистачить компактного приладу, для комерційного підійде більш містка та потужніша модель.

Від потужності моделі залежить максимальна температура та час стерилізації інструментів. Моделі сухожарів для інструментів також відрізняються за об’ємом. Від цього залежить яку кількість предметів можна стерилізувати одночасно. Важливими параметрами також є можливість регулювання температури та наявність таймера.

Купити сухожари онлайн в MedMelochi

Сучасні покупці віддають перевагу онлайн-покупкам, адже це значно економить час. Тож, радимо не витрачати зайвих зусиль, та купити сухожаровий стерилізатор у нашому інтернет магазині MedMelochi. В онлайн-каталозі можна ознайомитися з представленим асортиментом, вивчити усю інформацію про товар та дізнатися його технічні характеристики.

Окрім широкого асортименту сухожарових шаф пропонуємо великий вибір медичного обладнання, витратних та хірургічних шовних матеріалів, травматологічних та хірургічних інструментів, антисептиків, лабораторних товарів та багато іншого. Гарантуємо відмінну якість товарів та швидку доставку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner