Кошик
416 відгуків

Машинки для стрижки тварин та аксесуари

 

 

Машинки для стрижки тварин (тримери) сьогодні є досить популярним девайсом. Їх використовують як у спеціалізованих грумінг чи зоосалонах, так і в домашніх умовах. Машинки можуть мати різноманітний дизайн, відрізнятися за функціями та звичайно ж за ціною.

За типом приводу машинки для стрижки поділяють на 2 види:

  1. Механічні машинки – працюють під впливом сили людини, мають нескінченний ресурс, невисоку продуктивність та працюють безшумно. Використання таких машинок актуально, коли тваринка боїться шуму електричної машинки.
  2. Електричні машинки більш популярніші та зручніші за механічні. За типом живлення вони бувають такі, що працюють від мережі, акумуляторні, або ж такі, що поєднують ці 2 способи.

За конструктивними особливостями електричні машинки бувають:

  1. Роторні – найбільш потужні та продуктивні, практично не нагріваються. Працюють досить шумно проте довго, адже мають систему захисту машинки від перегрівання. Підходять для професійного використання. Є незамінним варіантом для власників великих собак, що мають густу шерсть.
  2. Вібраційні – це недорогі прилади, менш потужні ніж роторні. Працюють завдяки функціонуванню ножів від вібраційного моторчика. Такі машинки будуть нагріватися в приблизно через 30 хвилин від початку роботи, саме тому вони не підходять для професійного використання. Використовуються для стрижки шерсті тварини у важкодоступних ділянках тіла, як правило, в домашніх умовах.

На що звернути увагу при виборі тримера для котів та собак?

Стрижки є невід’ємною частиною догляду за собаками. Перш за все стрижуть собак з метою підтримання гігієни, забезпечення комфорту тварини, та для профілактики деяких хвороб. Бувають випадки  необхідності стрижки для підкреслення зовнішнього вигляду улюбленця, згідно з особливостями його породи. Або ж коли тварина бере участь у виставці чи змаганні, потрібно щоб її зовнішній вигляд відповідав встановленим стандартам. Це може бути вкорочення шерсті тварини по всьому тілу або лише на окремих ділянках (на мордочці, вухах). Що ж до стрижок котів, то їх, як правило, стрижуть коли є для цього медичні покази.

При виборі машинки для стрижки собаки в першу чергу слід звернути увагу на її потужність. Пристрій з потужністю 10 Вт підійде для невеликих порід собак, які мають з м’яку шерсть. Для середніх порід собак варто обрати тример з потужністю 15Вт. Тример потужністю 20 Вт та більше підійде для усіх собак, навіть тих, що мають дуже жорсткий тип вовни. Професійні ж грумери для роботи обирають тример для тварин потужністю не менше 35Вт. Щоб купити машинку для стрижки котів не обов’язково орієнтуватися на такий критерій. Можна обрати менш потужний та відповідно бюджетніший варіант.

Основні критерії при виборі машинки для стрижки тварини:

  • шерсть вихованця;
  • простота використання;
  • ступінь шуму;
  • тип живлення;
  • габарити;
  • ціна.

Комплектуючі для машинок

Використання машинок для стрижки тварин потребує періодичної заміни знімного леза. Добре заточена машинка дозволяє якісно та швидко зістригти шерсть, утикаючи завдання незручностей тварині. Також у процесі експлуатації можуть виникати ситуації, що потребують заміни окремих деталей тримера.

В нашому інтернет-магазині, окрім машинок для стрижки тварин, наявні аксесуари для тримерів та комплектуючі елементи до них, серед яких: леза для тримерів, зарядні пристрої, акумулятори, основи для машинок. Також представлений великий асортимент товарів для тварин. Ми з радістю допоможемо підібрати необхідний вам товар та визначитися з вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner