Кошик
416 відгуків

Ватно-марлева група

Категорія ватно-марлевої продукції включає в себе: вату медичну, марлеві відрізи, спонжі, серветки, бинти, ортопедичні підкладки та ін. Медична марля являє собою хлопчатобумажну тканину, альтернативи якій на сьогоднішній день немає. Вона виступає основою для перев’язок. Бинти, тампони, серветки – все, що використовується для попередження потрапляння в організм інфекцій, має марлеву основу.

Бинт – це вузький довгий відрізок марлі, призначений для перев’язки пошкоджених ділянок кінцівок. Він фіксує накладену пов’язку і перешкоджає подальшому потраплянню у рану інфекцій.

Марлеві відрізи також відносяться до перев’язувального матеріалу. З них роблять різноманітні серветки, а також пов’язки, що накладаються безпосередньо на рану, часто застосовуються при опіках.

Марлеві серветки необхідні для перев’язки ран, що заживають, є незамінними при складних операціях, для компресування відкритих ділянок, що кровоточать.

Вата медична, що представлена в каталозі інтернет-магазину, виготовлена з 100% бавовни високої якості та вибілена без використання хлору. Використовується для медичних маніпуляцій, гігієнічних та косметичних цілей. В асортименті вата скручена у формі ролика та складена по типу «Зиг-Заг», стерильна та нестерильна.

В інтернет-магазині «Medmelochi» представлений великий вибір витратних матеріалів, серед яких: рукавички, шприци, голки, операційна білизна, катетери, канюлі, зонди, інтубаційні трубки, системи переливання крові та багато іншого. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner