Кошик
409 відгуків

Системи для переливання крові

Системи  переливання крові незамінні для великої кількості лікарських маніпуляцій, донорстві, при необхідності надати пацієнту медичну допомогу у  екстрених ситуаціях (анемія, кровотеча, шоковий стан, хірургічні втручання).

Система являє собою полімерну трубку, на одному кінці якої установлена ін’єкційна голка (металева, трубчаста), а на іншому кінці – голка для під’єднання до розчину, кровозамінника чи крові (трубчаста, з боковим отвором, виготовлена, як правило, з пластмаси). Між голкою для під’єднання до ємності та трубкою можуть знаходитися крапельниця, фільтруючий вузол.

В залежності від того, як саме буде проводитися переливання і що буде переливатися, такі системи ділять на декілька видів:

            ПР (інфузійна) – підходить для переливання розчинів та кровозамінників;

            ПК (трансфузійна) – система для переливання крові та кровозамінників;

            ВК (ексфузійна) – підходить виключно для забору крові.

Результативність лікування залежить від правильного підбору типу системи: якщо через систему ПР почати переливати кров, фільтр швидко заб'ється і трансфузія стане неможливою. Якщо ж переливати інфузійні розчини через систему ПК, то великі осередки легко пропускатимуть домішки, що може викликати ускладнення.

Інтернет магазин «Медмєлочі» пропонує широкий вибір систем для переливання крові, кровозамінників та розчинів, а також інших витратних матеріалів. Окрім доступних цін Ви отримаєте професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner