Кошик
416 відгуків

Нейлон (Поліамід)

Нейлон – це стерильний монофіламентний синтетичний шовний матеріал, що не розсмоктується. Він складається  з довголанцюгового аліфатичного полімеру нейлону 6 та нейлону 6.6. Нитка може бути забарвленою в синій або чорний колір. Відповідає всім вимогам EP та USP, щодо шовних матеріалів, що не розсмоктуються.

Нейлон хірургічний не розсмоктується, значних змін міцності всередині організму не спостерігається. Викликає мінімальну початкову запальну тканинну реакцію, та супроводжується поступовою інкапсуляцією нитки сполучною тканиною.

Використання та заходи безпеки

Нейлон призначений для загального використання при зближенні м'яких тканин та/або накладення лігатур, включаючи використання в офтальмології, серцево-судинній та нейрохірургії.

Нейлон не застосовується при процедурах, що супроводжуються тривалим контактом матеріалу із сольовими розчинами, такими як рідина в сечовивідних та жовчовивідних шляхах. Це може призвести до утворення численних конкрементів.

Поліамід шовний матеріал може застосовуватися персоналом, який має достатню кваліфікацію, використовуючи  загальноприйняті хірургічні методики. Перед застосуванням користувачі повинні ознайомитись з технікою накладення швів шовними матеріалами, що не розсмоктуються. Під час роботи необхідно дотримуватися правил асептики. Відкритий, але не використаний шовний матеріал, потрібно утилізувати. Слід уникати тривалого впливу високих температур, не використовувати продукт після закінчення його терміну придатності та не стерилізувати повторно.

Побічні реакції

Побічні ефекти, пов'язані із застосуванням цього шовного матеріалу, включають в себе відкриття країв рани, поступову втрату міцності з часом, утворення камінців в сечовивідних та жовчовивідних шляхах при тривалому контакті з сольовими розчинами, такими як сеча та жовч, інфекції, мінімальну гостру запальну реакцію тканин та необхідність проведення  додаткових хірургічних операцій. Ненавмисний прокол зараженими хірургічними голками може призвести до передачі збудників хвороби, що містяться у крові.

Умови зберігання та упаковка

Шовний матеріал нейлон випускається у вигляді стерильних монониток USP 4-11/0, різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількості 12 шт. в упаковці.

Умови зберігання: шовний матеріал з голкою рекомендується зберігати при температурі нижче 23 °С, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Купити шовний матеріал нейлон он-лайн

Купити шовний матеріал нейлон он-лайн ви можете у нашому інтернет магазині медичних товарів. Ми пропонуємо великий асортимент якісних шовних матеріалів за розумними цінами. Також у каталозі доступний великий вибір хірургічних інструментів, витратних матеріалів, антисептиків – усього що потрібно при здійсненні оперативних втручань.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner