Кошик
402 відгуків

Степлери

Сучасний рівень розвитку медичної галузі передбачає автоматизацію великої кількості дій та процесів. Впровадження новітніх технологій дозволяє полегшити роботу хірургів, скоротити час проведення оперативних втручань, завдяки чому зменшується час перебування пацієнтів під наркозом.

Степлер шкірний для ран: конструкція та використання

Степлер медичний – це прилад, що використовується для зшивання країв рани. З його допомогою швидко і максимально точно накладаються шви на відкриті або операційні рани. Фіксація здійснюється сталевими скобами П-подібної форми, що утворюють правильний та рівний шов. Це зручний та практичний у використанні інструмент. Застосовується як невідкладна допомога в екстрених ситуаціях (в польових умовах), а також в абдомінальній та торакальній хірургії, гінекології, ортопедії, при пластичних та інших хірургічних операціях.

Переваги використання степлера для ран:

  • відмінний косметичний результат – після загоєння рани практично не залишається слідів, краї рани не перетискаються, відсутні шкірні ущільнення;
  • використання степлера менш травматичне ніж накладення швів хірургічними нитками з голкою;
  • завдяки використанню стерильних скоб, виключається можливість потрапляння інфекції до рани, загоєння тканин відбувається без ускладнень;
  • зменшується час накладання швів;
  • зручно використовувати у важкодоступних місцях;
  • зменшується відновлювальний період пацієнта;
  • простота використання.

Степлер шкірний не рекомендується використовувати якщо відстань між шкірою і органами, судинами чи кісткою менша ніж 5 мм. Категорично забороняється повторна стерилізація та дезінфекція одноразових степлерів.

В комплект поставки, як правило, входить степлер шкірний, стерильні скоби для нього, та інструкція з використання. Кількість скоб в касеті залежить від моделі степлера (15, 25, 35 чи 55 шт). На сайті нашого інтернет-магазину представлені моделі, які мають в касеті 35 стерильних скоб.

Деякі виробники пропонують комплекти, що додатково включають екстрактори шкірних скоб (антистеплер медичний). Це спеціальні пристосування, призначені для видалення металевої скоби після загоєння рани. Представлені на нашому сайті моделі шкірних степлерів, не містять екстракторів. Придбати їх окремо ви зможете зробивши замовлення на сайті нашого магазину.

Купити степлер медичний шкірний онлайн

Купити степлер для ран та антистеплер медичний за вигідною ціною ви зможете на сайті інтернет-магазину Medmelochi. Також пропонуємо широкий вибір товарів медичного призначення: хірургічний шовний матеріал, хірургічні та травматологічні інструменти, товари для тварин, медичні прилади та обладнання, витратні матеріали в асортименті. Гарантуємо швидку доставку товарів в будь-який куточок України. У разі виникнення сумнівів, зверніться за консультацією до наших менеджерів. У нас працює команда професійних консультантів з медичною освітою та досвідом роботи у сфері медицини, завжди готових прийти вам на допомогу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner