Кошик
416 відгуків

Реактиви, фарби, тести

Витратні матеріали для лабораторії – категорія товарів, необхідна для виконання вузьких завдань, та без якої неможливе функціонування будь-якої лабораторії.  До таких матеріалів відносяться в тому числі і  реактиви, фарби та тести.

Реактиви – це речовини, призначені для проведення різноманітних лабораторних, наукових та дослідницьких процедур. Вони забезпечують виконання досліджень.

Фарби використовуються під час лабораторних досліджень для виділення окремих клітинних структур за рахунок їх взаємодії з фарбою. 

Тести  - це один із найбільш простих способів діагностики. Вони не займають багато місця, прості у використанні, не потребують наявності професійних знань та навичок, результат отримується миттєво.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий асортимент витратних матеріалів, реактивів, фарб та тестів для лабораторії по доступній ціні. У нас Ви зможете придбати якісні товари та отримати професійну консультацію менеджерів. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner