Корзина
139 отзывов
Новий кабінет з замовленнями, документами, оплатами! Тисни:Деталі

Реактиви, фарби, тести

Витратні матеріали для лабораторії – категорія товарів, необхідна для виконання вузьких завдань, та без якої неможливе функціонування будь-якої лабораторії.  До таких матеріалів відносяться в тому числі і  реактиви, фарби та тести.

Реактиви – це речовини, призначені для проведення різноманітних лабораторних, наукових та дослідницьких процедур. Вони забезпечують виконання досліджень.

Фарби використовуються під час лабораторних досліджень для виділення окремих клітинних структур за рахунок їх взаємодії з фарбою. 

Тести  - це один із найбільш простих способів діагностики. Вони не займають багато місця, прості у використанні, не потребують наявності професійних знань та навичок, результат отримується миттєво.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий асортимент витратних матеріалів, реактивів, фарб та тестів для лабораторії по доступній ціні. У нас Ви зможете придбати якісні товари та отримати професійну консультацію менеджерів. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.