Кошик
411 відгуків

Шовний в касетах

Касети являють собою герметичну закриту ємність, в якій знаходиться шовний матеріал. Стерильність при використанні касети зумовлюється наявністю в конструкції спеціального клапана, що забезпечує постійність середовища всередині касети  під час всього періоду її використання. Особливості конструкції дозволяють легко і точно дозувати необхідну довжину нитки, відмотуючи рівно стільки матеріалу, скільки необхідно лікарю.

На даний момент в нашому інтернет-магазині доступно 3 види шовного матеріалу в касетах:

1) Шовк – це стерильний плетений шовний матеріал, що не розсмоктується. Складається з натурального шовкового органічного білка – фіброїну, який походить від Bompyx Mori видів шовкопряду сімейства Bombycidaeb. На нитки наноситься покриття на основі воску/силікону для забезпечення гладкості поверхні та більшої міцності на розрив.

Нитка зручна в маніпуляціях, гнучка та м’яка. Легко проходить через тканини, добре тримає вузол. Тканинна реакція помірна. В умовах in vivo поступово втрачає міцність (орієнтовно за 3-6 місяців). Практично вся міцність на розірвання втрачається протягом року. Виводиться з організму з рідинами. Практично виключається можливість запальних реакцій на нитку. Шви в подальшому інкапсулюються.

Шовний матеріал Шовк призначений для загального використання при зближенні м'яких тканин та/або накладення лігатур, включаючи використання в офтальмології, серцево-судинній та нейрохірургії.

2) Нейлон – це стерильний монофіламентний синтетичний шовний матеріал, що не розсмоктується. Він складається  з поліаміду 6 та/або 6,6. Нитка може бути забарвленою в синій або чорний колір. Шовний матеріал Нейлон відповідає всім вимогам EP та USP, щодо шовних матеріалів, що не розсмоктуються.

В умовах IN Vivo піддається гідролізу з втратою міцності ~15% за рік. Виводиться з організму з рідинами.

Нейлон має високу міцність, хорошу сумісність та мінімальну тканинну реакцію. Призначений для використання у загальній хірургії, офтальмології, серцево-судинній та нейрохірургії.

3) Полігліколева кислота (ПГА) – це стерильний мультифіламентний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується. Складається з полігліколієвої кислоти з покриттям з поліглікапрону і стеарату кальцію. Нитка може мати фіолетовий колір або бути не забарвленою.  Шовний матеріал ПГА відповідає усім вимогам USP та Європейської фармакопеї щодо стерильного синтетичного шовного матеріалу, що розсмоктується.

Шовний матеріал ПГА має високу початкову міцність на розрив, яка зберігається до 28 днів, 70 % міцності – до 2 тижня та 50% міцності до 3 тижня. Після цього починається абсорбція гідролізом, де полімер руйнується до гліколевої кислоти, яка засвоюється організмом на протязі 60-90 днів.

Полігліколева кислота призначена для використання в загальній хірургії. Підходить для зшивання м'яких тканин та накладення лігатур, а також для використання в офтальмології, гінекології, дитячій хірургії та гастроентерології. Не рекомендується застосовувати в серцево-судинній і нейрохірургії.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір шовних та витратних матеріалів,  а також інструментів для хірургії, травматології та ортопедії. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами. Для отримання професійної консультації або ж у разі виникнення сумнівів у виборі позиції зверніться до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner