Кошик
411 відгуків

ПГА (Полігліколієва кислота)

Полігліколева кислота (ПГА) – це стерильний мультифіламентний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується. Складається з полігліколієвої кислоти з покриттям з поліглікапрону і стеарату кальцію. Нитка може мати фіолетовий колір або бути не забарвленою.  Шовний матеріал ПГА відповідає усім вимогам USP та Європейської фармакопеї щодо стерильного синтетичного шовного матеріалу, що розсмоктується.

Шовний матеріал ПГА має високу початкову міцність на розрив, яка зберігається до 28 днів, 70 % міцності – до 2 тижня та 50% міцності до 3 тижня. Після цього починається абсорбція гідролізом, де полімер руйнується до гліколевої кислоти, яка засвоюється організмом на протязі 60-90 днів.

Використання та заходи безпеки

Полігліколева кислота призначена для використання в загальній хірургії. Підходить для зшивання м'яких тканин та накладення лігатур, а також для використання в офтальмології, гінекології, дитячій хірургії та гастроентерології. Не рекомендується застосовувати в серцево-судинній і нейрохірургії. Хірургічні нитки, що розсмоктуються, не повинні застосовуватися там, де необхідне тривале стягування країв рани.

При імплантації  шовного матеріалу ПГА може виникнути невелика запальна реакція тканини, що характерно для реакції на чужорідне тіло, після чого відбувається поступова інкапсуляція шовного матеріалу сполучною тканиною.

При використанні шовного матеріалу ПГА слід уникати можливих пошкоджень голки держателями. Користувач повинен володіти достатніми знаннями та ознайомитись з інформацією про шовний матеріал, що розсмоктується, особливостями зменшення міцності на розрив, перш ніж використовувати шовний матеріал. Застосування даного шовного матеріалу не рекомендується для літніх та виснажених пацієнтів або пацієнтів з затримкою загоєння ран.

Побічні реакції

До можливих побічних реакцій відносять: розходження країв рани, посилення бактеріальної інфекції та тимчасове місцеве подразнення.

Незначні запальні тканинні реакції можуть тимчасово виникати в місцях накладення швів. Тривалий контакт будь-якого шовного матеріалу з сольовими розчинами, такими, які містяться в сечовивідних шляхах, може спричинити утворення каменів.

Умови зберігання та упаковка

Хірургічний матеріал Полігліколієва кислота (ПГА) випускається у вигляді стерильних плетених ниток USP 4-8/0 фіолетового кольору, різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількість 12 шт.  в упаковці.

Зберігається при температурі нижче 23 °C, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

ПГА купити в MedMelochi

Шовний матеріал в хірургії  можна без перебільшення назвати основним витратним матеріалом. Його підбір має бути дуже ретельним, з урахуванням великої кількості факторів, таких як область застосування, вид самого матеріалу, його здатність до розсмоктування.

На сайті інтернет-магазину MedMelochi представлений широкий асортименті шовних матеріалів. Вибір задовольнить потреби найвибагливіших покупців. У нас ви зможете купити: ПГА, ПДО, ПГКЛ, ПГЛА, Поліестер, Поліпропілен, Нейлон, Шовк, хромований та простий Кетгут, ціна вас приємно здивує. Гарантуємо швидку доставку товарів у будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner