Кошик
411 відгуків

ПДО (Полідіоксанон)

Полідіоксанон – стерильний монофіламентний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується. Складається з поліефірного діоксанону. Нитка пофарбована у фіолетовий колір.

Полідіоксанон апірогенний і викликає мінімальну тканинну реакцію. Гладенька поверхня мононитки забезпечує її легке проходження через тканини без травматизації. Відсутність капілярного ефекту зменшує ризик розвитку інфекційних ускладнень. Дослідження in vivo показують, що через 14 днів Полідіоксанон зберігає близько 75% своєї початкової міцності. Приблизно 50% міцності зберігається через 6 тижнів. Повна абсорбція  наступає через 180-210 днів.

Використання та заходи безпеки

Шовний матеріал Полідіоксанон, як правило, застосовується, коли потрібна комбінація шовного матеріалу, що розсмоктується і тривала підтримка рани. Використовується для накладення швів, лігатур в загальній хірургії, гінекології, дитячій та пластичній хірургії, урології та ортопедії. Не застосовувати в серцево-судинній та нейрохірургіїї.

Полідіоксанон не застосовується там, де потрібно тривале (понад 6 тижнів) зближення тканин під навантаженням, або в поєднанні з використанням протезуючих матеріалів, наприклад, серцевих клапанів або синтетичних трансплантантів.

Як і будь-яка інша чужорідна речовина, тривалий контакт шовного матеріалу з сольовими розчинами, такими як рідина в нирках або печінці, може призвести до утворення жовчних каменів та каменів у нирках.

Кон'юнктивальні та вагінальні шви, що залишаються на місці протягом тривалого періоду, можуть супроводжуватися місцевим подразненням та мають видалятися, як це передбачено.

Стерилізація шовного матеріалу здійснюється гамма-випромінюванням. Заборонено проводити повторну стерилізацію. Розкритий, але не використаний шовний матеріал, слід викинути. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Користувачі повинні ознайомитись з технікою накладення швів шовними матеріалами, що розсмоктуються. Як і з будь-яким іншим шовним матеріалом, слід бути обережними та уникати його пошкодження під час використання. 

Побічні реакції

Побічні ефекти, пов’язані із застосуванням синтетичниого шовного матеріалу, що розсмоктується, включають відкриття країв рани, неналежну підтримку рани при закритті ділянок, де відбуваються розширення, розтягнення або здуття, неналежну підтримку рани у літніх пацієнтів, пацієнтів з неповноцінним харчуванням, ослаблених пацієнтів або у пацієнтів, які страждають від станів, що можуть затримати загоєння ран, інфекції, мінімальні гострі запальні реакції тканин, місцеве подразнення, коли шви необхідно залишити на місці більше 7 днів, екструзії шва та уповільнення розсмоктування в тканинах при поганому кровопостачанні, утворення конкрементів у сечових та жовчних шляхах при тривалому контакті з сольовими розчинами, такими як сеча та жовч, і тимчасове місцеве подразнення в місці рани. Через тривале розсмоктування шва в кон'юнктиві може спостерігатися подразнення та крововилив і легке подразнення у слизовій оболонці.

Умови зберігання та упаковка

Хірургічний матеріал ПДО випускається у вигляді стерильних плетених ниток USP 2-7/0 різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількість 12 шт.  в упаковці.

Зберігається при температурі нижче 23 °C, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

ПДО купити в MedMelochi

Хірургічний шовний матеріал купити ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину MedMelochi. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних товарів та доступні ціни. Гарантуємо швидку доставку товарів у будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner