Кошик
411 відгуків

Аналізатори

Аналізатори – незамінні та обов’язкові прилади сучасних лабораторій, що виконують найпоширеніші клінічні дослідження. В залежності від профілю аналізу розрізняють: гематологічні, біохімічні, аналізатори гемостазу, імуноферментні і т.д.

Перший етап будь-якого медичного обстеження – аналіз крові, адже саме він містить інформацію про стан внутрішніх органів. Апарат, що призначений для аналізу стану крові, має назву біохімічний аналізатор. Основними показниками, що досліджуються біохімічним аналізатором, є : електроліти, ліпіди, ферменти та субстрати.

Біохімічні аналізатори поділяються на декілька видів:

- спектрофотометри – є найпростішим типом біохімічного аналізатора, що базується на принципі реєстрації величини оптичної щільності зразка. Прилад самостійно здійснює найпростіші математичні операції з отриманими даними, проте усі підготовчі дії виконуються оператором у ручному режимі;

- напівавтоматичний біохімічний аналізатор автоматично здійснює обмежений набір операцій, в які включається: діагностика, підігрів, обробка та друк отриманих даних. Підготовка реакційних розчинів та сумішей для дослідження здійснюється вручну. Прилад такого типу підійде для використання у невеликих лабораторіях з незначною уільуістю досліджуваних зразків;

- автоматичний біохімічний аналізатор є найзручнішим у використанні приладом, що потребує мінімального втручання оператора. Такий прилад автоматично виконує більшість операцій: аналіз, змішування реагентів, піпеткування зразка та реагентів, нагріб, обробка та видача результатів аналізу. Біохімічний аналізатор автоматичного типу – ідеальне рішення для великих клінік, де є необхідність щоденно обробляти велику кількість зразків з отриманням високоточних результатів.

Інтернет-магазин «Medmelochi» пропонує широкий вибір лабораторних товарів та інших виробів медичного призначення. Ви зможете придбати якісні товари за доступними цінами та отримати професійну консультацію наших менеджерів. Ми постійно працюємо над поповненням  та збільшенням асортименту свого магазину якісною продукцією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner