Кошик
416 відгуків

ПГКЛ (Поліглекапрон)

Шовний матеріал поліглекапрон – це синтетичний монофіламентний хірургічний шовний матеріал, що розсмоктується. Виготовляється з сополімеру гліколіду та епсілону-капролактону.

Поліглекапрон – використання в хірургії та особливості матеріалу

Шовний матеріал поліглекапрон використовується у загальній хірургії. Не рекомендується застосовувати для серцево-судинних та неврологічних операцій, мікрохірургії, офтальмології, та у випадках, де потрібне  тривале з’єднання тканин під тиском.

Можливість запальних реакцій на нитку - мінімальна. Шви поступово замінюються новоутвореною фіброзною сполучною тканиною. Хірургічна нитка зберігає приблизно 60 - 70% від своєї початкової сили протягом 7 днів після імплантації та приблизно 30 - 40% від початкової міцності на розрив через 14 днів після імплантації. Вся початкова міцність на розрив втрачається через 28 днів після імплантації. Повне розсмоктування синтетичного шовного матеріалу завершується в період від 91 до 119 днів.

Заходи безпеки

Користувачі повинні ознайомитись з технікою накладання швів шовними матеріалами, що розсмоктуються, перед їх використанням. Вимога щодо надійності вузлів передбачає дотримання стандартних методів накладання вузлів, використання додаткових петель, враховуючи хірургічні покази та досвід хірурга.

При поводженні з будь-яким шовним матеріалом слід бути обережним та уникати його пошкодження при використанні. Уникайте пошкоджень матеріалу під час його стискання або захвату хірургічними інструментами, такими як затискачі та голкотримачі. Також слід обережно поводитися з хірургічними голками, щоб уникнути випадкових проколів. Утилізуйте використані голки в спеціальні контейнери з маркуванням для гострих предметів.

Не стерилізувати повторно. Відкритий, але не використаний шовний матеріал, слід утилізувати.

Побічні реакції

Побічні ефекти, пов’язані із застосуванням шовного матеріалу, що розсмоктується, включають відкриття країв рани, неналежну підтримку рани при закритті ділянок, де відбуваються розширення, розтягнення або здуття, неналежну підтримку рани у літніх пацієнтів, пацієнтів з неповноцінним харчуванням, ослаблених пацієнтів або у пацієнтів, які страждають від станів, що можуть затримати загоєння ран, інфекції, мінімальні гострі запальні реакції тканин, місцеве подразнення у разі необхідності залишити накладені шви більше ніж на 7 днів, екструзії шва та уповільнення розсмоктування в тканини при поганому кровопостачанні, утворення каменів у сечових та жовчних шляхах при тривалому контакті з сольовими розчинами, такими як сеча та жовч, і тимчасове місцеве подразнення в місці рани. Зламані голки можуть призвести до необхідності проведення додаткових операцій або залишків сторонніх тіл в організмі. Ненавмисна прокол зараженими хірургічними голками може призвести до передачі збудників хвороби через кров.

Умови зберігання та упаковка

Шовний матеріал поліглекапрон випускається у вигляді стерильних одноколірних фарбованих або нефарбованих ниток з USP 2-6/0, різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількості 12 шт. в упаковці.

Умови зберігання: шовний матеріал поліглекапрон рекомендується зберігати при температурі нижче 23 °C, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Купити поліглекапрон (ПГКЛ) в MedMelochi

Сьогодні в каталозі інтернет-магазину MedMelochi представлено 10 видів шовних матеріалів, переважна більшість яких складає власний імпорт компанії. Ми гарантуємо якість хірургічної нитки та пропонуємо вам доступні ціни. Купити ПГКЛ в MedMelochi ви можете зробивши замовлення на сайті компанії або звернувшись до менеджера нашого інтернет-магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner