Кошик
402 відгуків

Сітки для герніопластики

Сітки медичні для відновлювальної хірургії є засобом ендопротезування, який використовують при лікуванні різних видів гриж для пластики м’яких тканин, надійної фіксації внутрішніх органів. Сітка хірургічна відмінно фіксує і закріплює м’які тканини під час їх загоєння. Її використання попереджує виникнення ускладнень, сприяє поверненню пацієнта до активної життєдіяльності після герніовтручання.

Сітки для герніопластики виробляються з монониток поліпропілену.  Вони гіпоалергенні, не викликають відторгнення чи дискомфорт. Під час руху людини така сітка буде стискатися і розтискатися, відповідно зміні положення тіла, зберігаючи міцність та еластичність.

Різновиди хірургічних сіток для герніопластики

Кожен вид грижі потребує використання певного виду сіток. За розсмоктувальною здатністю їх поділяють на групи:

  1. Нерозсмоктувальні – ставляться назавжди, протягом деякого часу обростають м’язовими волокнами та стають невід’ємною частиною тіла. Такі сітки для грижі є найпопулярнішими через свою довговічність.
  2. Такі, що розсмоктуються частково – мають здатність до розсмоктування частинок матеріалу, часто їх використовують при значному ураженні тканин.
  3. Такі, що розсмоктуються – використовуються для тимчасового підтримання рани, але лише у випадках, коли терміни загоєння рани менші ніж час розсмоктування сітки. Застосовуються за наявності відповідних показань, з урахуванням можливості настання ускладнень.

По формі вирізняють одномірні (знаходяться в 1 площині) і тривимірні сітки (містяться у 3 площинах).

За наявністю покриття бувають сітки хірургічні з нанесеним шаром лікарських засобів та без нього.

Окрім цього сітки для грижі бувають різного розміру. Дуже важливо підібрати необхідний, адже завеликий імплант створюватиме незручності, менший може спровокувати виникнення повторного грижового утворення, адже з’єднані тканини можуть знову розійтися. Проводячи герніопластику хірург може скорегувати сітку, урізавшии її до потрібного розміру.

Переваги використання хірургічних сіток

  1. Біосумісність з організмом людини.
  2. Надійна підтримка внутрішніх органів.
  3. Можливість вживлення в тканини.
  4. Зменшення ризиків повторного виникнення захворювання.
  5. Мінімальний рівень ускладнень.
  6. Швидка післяопераційна реабілітація.

Як вигідно купити хірургічні сітки

Інтернет-магазин Medmelochi має у своєму асортименті вибір сіток для герніопластики, які використовуються у лікуванні різних видів гриж. Зверніться до нас, якщо вам потрібна сітка для пахової грижі, ціна приємно здивує.

Також при оформленні замовлення, радимо звернути увагу на широкий вибір товарів, представлених на сайті нашого медичного магазину. У нас ви можете купити інструменти для ортопедії, травматології і хірургії, імпланти, витратні та шовні матеріали. У разі виникнення сумнівів при виборі позиції, чи необхідності отримання професійної консультації, зверніться, будь ласка, до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner