Кошик
402 відгуків

Інтрамедулярний остеосинтез, серкляж

Остеосинтез полягає у з’єднанні уламків кісток та забезпеченні їх міцної  фіксації до повного зростання. Остеосинтез, під час якого використовуються стержні різного розміру та конфігурації,  називається інтрамедулярним. Стержень вводиться у внутрішню порожнину кістки (кістково-мозкову порожнину) довгих трубчастих кісток та забезпечує міцну фіксацію уламків. Перевагами інтрамедулярного остеосинтезу є його мінімальна травматичність і можливість навантажувати зламану кінцівку уже через декілька днів після оперативного лікування.

Проволка для серкляжного шва – медичний матеріал для остеосинтезу. Застосовується в травматології і ортопедії при операціях, пов’язаних з накладенням серкляжних швів. Оптимально підходить для зв’язування трубчастих довгих кісток. Добре згинається та зв’язується. Гарантує надійне та міцне з’єднання уламків кісток. Не піддається корозії, впливу біологічних речовин, лікарських та дезінфікуючих препаратів.

Інтернет-магазин «Медмелочи» пропонує широкий вибір розхідних матеріалів та інструментів, необхідних для проведення остеосинтезу а також інструментів для хірургії, травматології та ортопедії, витратних матеріалів, обладнання. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами. Для отримання професійної консультації або ж у разі виникнення сумнівів у виборі позиції зверніться до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner