Кошик
409 відгуків

Неврологічні інструменти

Використання неврологічних інструментів дозволяє отримати об’єктивні данні для діагностики нервових хвороб. Для перкусії, перевірки сухожильних рефлексів та чутливості шкіри використовують неврологічні молотки. Також з допомогою цього інструменту досліджують функції черепно-мозкових та окорухових нервів.

Всі молотки виготовляються з хімічно інертних матеріалів, що не піддаються корозії та не викликають алергії. Головка молотка виготовлена з резини. Для дезінфекції молотка достатньо двічі (з інтервалом в 15 хв) протерти його марлевим тампоном або серветкою, змоченою розчином перекису водню.

Неврологічні молотки розрізняються за массою та довжиною, конструкцією та матеріалом рукоятки а також наявністю додаткових пристосувань.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує широкий вибір інструментів для хірургії, травматології та ортопедії а також витратних матеріалів. Ми постійно працюємо над збільшенням свого асортименту якісними та доступними товарами. Для отримання професійної консультації або ж у разі виникнення сумнівів у виборі позиції зверніться до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner