Кошик
411 відгуків

Кетгут простий

Кетгут – це монофіламентний натуральний стерильний  шовний матеріал, що розсмоктується. Виготовляється з серозного шару кишечника великої рогатої худоби, з м'язового шару і підслизової основи тонких кишок овець та не піддається додатковій обробці  з метою збільшення терміну розсмоктування.

Кетгут має чудові маніпуляційні характеристики, високу гнучкість та силу натягу. Проходження через тканину викликає мінімальні пошкодження. Швидкість абсорбції і збереження міцності на розірвання in vivo: через 7-12 днів зберігається близько 50% початкової міцності. Абсорбція шляхом гідролізу повністю завершується через ~ 70 днів.

Використання та заходи безпеки

Кетгут використовується в загальній хірургії, офтальмології, гінекології, стоматології. Не застосовується в серцево-судинній та нейрохірургіїї. Не рекомендується застосування для літніх пацієнтів, виснажених або ослаблених хворих або за наявності умов, що можуть сповільнити загоєння рани.

При імплантації шовного матеріалу Кетгут в умовах in vivo виникає помірна запальна реакція тканин, характерна для реакції на чужорідне тіло. Шовний матеріал  втрачає свою міцність в результаті протеолітичного розпаду під дією ферментів тканин. В результаті нерівномірності природнього матеріалу, інформація про втрату міцності та терміни розсмоктування є орієнтовною. На швидкість втрати міцності  та терміни розсмоктування впливають деякі фактори в організмі людини. Два основних фактори:

  • наявність інфекції - всмоктується швидше в інфікованих тканинах, порівняно з неінфікованими;
  • місце імплантації - всмоктується швидше в тканинах з високим вмістом протеолітичних ферментів (наприклад, виділень зі шлунка, шийки матки).

Перш ніж застосовувати шовний матеріал Кетгут, необхідно ознайомитись з його дією в організмі та технікою накладання швів шовними матеріалами, що розсмоктуються.

Стерилізується шовного матеріалу здійснюється гамма-випромінюванням. Заборонено проводити повторну стерилізацію. Розкритий, але не використаний шовний матеріал, слід викинути.

Оскільки Кетгут є шовним матеріалом, що розсмоктується, він на короткий час стає чужорідним тілом. Тривалий контакт хірургічного шовного матеріалу з сольовим розчином (наприклад рідиною в сечовивідних або жовчовивідних шляхах) може спровокувати утворення конкрементів. Для лікування заражених або інфікованих ран лікарі повинні застосовувати  загальноприйняту схему лікування. У деяких випадках, зокрема при ортопедичних втручаннях, може бути застосована іммобілізація суглобів зовнішньою опорою на розсуд хірурга.

Побічні реакції

Побічні реакції включають можливість алергічної реакції у деяких пацієнтів; тимчасове місцеве подразнення в області рани; тимчасову запальну реакцію на сторонній предмет. Як і будь-які інші сторонні предмети, шовний матеріал Кетгут може посилювати існуючу інфекцію.

Умови зберігання та упаковка

Хірургічний матеріал Кетгут випускається у вигляді стерильних плетених ниток USP 4-7/0 різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількість 12 шт.  в упаковці.

Зберігається при температурі нижче 23 °C, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Кетгут звичайний купити в MedMelochi

На сайті інтернет-магазину MedMelochi представлений шовний матеріал в асортименті. Вибір задовольнить потреби найвибагливіших покупців. У нас ви зможете купити: ПГА, ПДО, ПГКЛ, ПГЛА, Поліестер, Поліпропілен, Нейлон, Шовк, хромований та простий Кетгут, ціна вас приємно здивує. Гарантуємо швидку доставку товарів у будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner