Кошик
409 відгуків

Макети шкіри для навчання

Проходження передопераційної підготовки – дуже важливий етап у навчанні майбутніх лікарів-хірургів. Адже відпрацювання на практиці навичок для медичних працівників є однією з обов’язкових передумов майбутнього професійного виконання своїх обов’язків.

Останнім часом все частіше для навчання та відпрацювання навичок накладання швів і  проведення ін’єкцій використовуються спеціальні фантоми шкіри – тренувальні моделі для накладання швів та ін'єкцій.

Макет для накладання швів, сфера використання

Макет для накладення швів - це медичний тренажер, який використовується для навчання техніки накладання швів на різні типи рани. Такі тренажери допомагають медичним студентам та лікарям вдосконалювати свої навички та практикувати різні методи накладення швів без ризику для пацієнта.

Тренажер для накладення швів зазвичай складається зі штучної шкіри або синтетичного матеріалу, який імітує різні типи тканин. На такому тренажері можуть бути вирізані різноманітні форми ран, що дозволяє вправлятися в накладанні швів на різних ділянках тіла. Також у тренажерах можуть бути вбудовані спеціальні механізми, які дозволяють симулювати кровотечу та інші ускладнення, що можуть виникнути при накладенні швів на рану.

Хірургічні тренажери для накладення швів бувають різноманітними: це і тренажери для навчання накладання швів на різні типи тканин (шкіра, м'язи, слизові оболонки), а також для навчання різних методів накладання швів (одно- та багатошарових, безнаправленого та направленого шиття тощо).

Хірургічні тренажери імітують реальні ситуації, які можуть трапитися в медичній практиці. Вони є багаторазовими, тож тренування можна проводити необхідну кількість разів, отримуючи необхідний досвід.

Купити макет шкіри для накладання швів

Тренажер для накладення швів купити можна в спеціалізованих медичних магазинах або в інтернет-магазинах, які спеціалізуються на продажу медичного обладнання та інструментів. Важливо звернути увагу на якість матеріалу та виробника тренажера, щоб забезпечити безпеку та ефективність його використання.

Інтернет-магазин Medmelochi пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів, що використовуються при проведенні хірургічних втручань: хірургічні інструменти, шовні матеріали, операційний одяг та медичні витратні матеріали. Хірургічний тренажер купити ви також зможете у нашому інтернет-магазині за доступною вартістю. Для замовлення оберіть потрібний товар та додайте його у корзину, введіть усі необхідні дані щодо оплати та доставки товару і очікуйте на дзвінок ношого менеджера. Гарантуємо високу якість товару та швидку доставку у будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner